reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

To moje chyba jeszcze za małe :unsure:
Cierpliwości - mam termin prawie 3 tygodnie wcześniej, i na Ciebie przyjdzie czas, poczujesz takie kopniaki, itd [emoji6]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
@Karla88 pamiętasz kiedy wstawialas nam zdjęcie koszuli ? Bo nie pamiętam kiedy zamawiałam :D
@Karla88 i @_agnieszka_ ile czekalyscie na przesyłkę ?
U mnie trochę trwało - mama zamawiała, jak po dwóch dniach nie miała info o wysłaniu to zadzwoniła (potrzebowała to na konkretny dzień - to był mój prezent na urodziny)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Dobrze ze w domu, ale bardzo współczuję takich "atrakcji"... :(
No i przymusowej cc...

Co do zapisywania co jesz - wbrew wszystkiemu nie jest to aż takie dziwne - ja po glutaminianie sodu miałam migreny, ale takie z wymiotami, zwrotami głowy, swiatłowstrętem, robiło mi się słabo, czasem miałam problem żeby iść...

Trzymam kciuki za szybką diagnozę, i żeby więcej już takich "atrakcji" nie było...

0d1yrjjgtd95fou3.png
Tak to prawda, ze jedzenie ma duzy wplyw na nasze zdrowie.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Dziewczyny, rety, co to za niedziela..! :o Dzieci chore, Wy chore....

@Margana, @Karla88 zdrówka dla dziewczyn i oby Wam jakoś udało się umknąć wirusom...

@klaudiaa975, jeśli coś Cię niepokoi to też lepiej wyjaśnij... @Onaszczesliwa2018 dobrze że wszystko masz pozamykane i synuś ma zamknięte wyjście ewakuacyjne.. :*

@Jola92 rety, Ł. pewnie miał tam kolejny zawał... Strasznie współczuję takich dziwnych przeżyć...

Ogolnienw ciazy powinno sie jesc co 3 h. Ja tez co kilka h glodna jestem wiec to normalne. A patrzeć w lustro tez sie boje. Moj maz to sie właśnie nasmiewa z moich piersi. Twierdzi ze niedługo kupimy 2 wozki.. Jeden dla dziecka drugi na piersi haha [emoji13]

0d1ysek2tzj8m0q3.png

:oo2::oo2: zabawny...

Ja muszę sobie wage kupić i wtedy bede kontrolowac wszystko. Jakiś czas temu przytylam killa kg i z nerwow wyrzucilam przez okno a ze szklana byla to roztrzaskala siw w mig[emoji13][emoji13]

Tyle dobrze ze wujek obok ma masarnie wiec jak sie bardziej przytyje to będę korzystac z tej swinskiej wagi [emoji3][emoji3][emoji3][emoji23]

0d1ysek2tzj8m0q3.png

Serio rąbnęłaś wagę za okno??:szok: Dobra jesteś :D
 
Ojej, a mozeszcsie napic meliski? Na pewno by pomogla na nerwy, a one z pewnoscia pogarszaja sytuacje. Trzymaj sie kochana!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Niestety nie mam , dali mi ostatnio jakąś tabletkę żebym zasnęła ale Ona nawet mnie niewyciszyla niemowiac o spaniu :(. Chociaż po informacji o zamkniętej szyjce i że są postępy to już byłam o wiele mniej zestresowana a bóle i tak znów się nasilaja :(
 
Niestety nie mam , dali mi ostatnio jakąś tabletkę żebym zasnęła ale Ona nawet mnie niewyciszyla niemowiac o spaniu :(. Chociaż po informacji o zamkniętej szyjce i że są postępy to już byłam o wiele mniej zestresowana a bóle i tak znów się nasilaja :(
A nie moze Ci ktos przywiezc melisy? Na prawde fajnie dziala[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Jola92 - bidula. Wydaje mi sie,ze w takiej ekstramalnej sytuacji jak jeszcze sie powtorzy to powinnas zrobic rezonans magnetyczny glowy i odcinka szyjnego ( moja znajoma miala dziwne epizody gwiazdek przed oczami , braku rownowagi i robila MRi w 23 tyg).
Martwi mnie to. Wspolczuje L,bo nie dosc,ze ma b.odpowiedzialna prace to teraz martwi sie jeszcze o Ciebie i malenstwo.
A jak sie czulas za nim to nastapilo? Czy zbladlas?ciezko ci sie oddychalo?zrobilo slabo? Trzymaj sie.
A jakie sa skutki uboczne tego leku co bierzesz na nadcisnienie?moze ono koliduje i przez nie masz takie sytuacje?
Oby szybko sie wyjasnilo co jest przyczyna.
Uwazaj na siebie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jestem już w domu.
Wracaliśmy autem z zakupowego szaleństwa w ikea. Już blisko nawet od domu bylismy i nagle znowu mnie to dopadło. Tylko coś wymamrotałam i ł wiedział od razu co się dzieje. Pędził jak szalony ze mną do szpitala, podjechał na podjazd do karetek na początku oczywiscie ratownicy medyczni naskoczyli ale jak tylko Ł otworzył drzwi auta i mnie zobaczyli, to zabrali mnie na wózku a Ł przestawił auto. Zostałam przyjeta bez kolejki. Ten stan trwał tym razem około 35 minut., tylko że tym razem na dodatek zwymiotowałam, ale mysle ze to z tych zawrotów głowy. Czułam jakby mi latała na boki i błednik zaczął tak wariować. I znowu leżałam bezwładnie na łózku i patrzyłam jak lekarze pytają Ł o różne rzeczy. Temperatura ok, cisnienie ok , krew ok. Zrobili mi usg serca. Niestety graniczna wielkość. Zwiększyli mi dawke leków na ciśnienie, żeby serce nie miało tyle krwi do pompowania. Mają nadzieje, że dziękitemu odpocznie, a może troszke sie skurczy. Nadal nie wiadomo co mi jest. Nie łączą jednego z drugim. Muszę koniecznie isć do neurologa nie tylko po jakiekolwiek informacje ale i niestey skierowanie na cc. Boja się (ja z resztą też) że znowu mi sie to stanie tylko że podczas porodu. A wtedy moze być nie wesoło. I kazali mi zapisywac codziennie co jem itp. I w razie kolejnego takie przypadku może okaże sie coś wspólnego i będzie łatwiej znaleźć przyczynę.
Czuję sie teraz normalnie prócz tego, ze bierze mnie przeziębienie.
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia :)


Dobrze że był Ł w pobliżu biedaczysko jesteś. Oby to już taki ostatni wyskok i oby leki pomogły :**
 
Do góry