reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja uwazam ze dla osob z zewnatrz Krakow zrobi wrazenie:) co innego.jak sie mieszka tam ale jak ktos przyjedzie zwiedzic no to jest na co popatrzec:) Bylas może na tej wystawie Tytanica co jest teraz? Slyszalam ze warto obejrzec
To jest fakt, ze dla osoby ktora mieszka w danym miescie, to co na przyjezdnych robi wrażenie na nich zadnego. Wiem sama po sobie
 
Cześć dziewczyny :)
O pojechał na budowę, a ja postanowiłam ogarnąć trochę pokój, w sensie asortyment szyciowy - a zdecydowanie jest co ogarniać.. ;)
Część ogarnęłam jak musiałam leżeć, tzn dostałam od O skrzyneczkę i posortowałam asortyment kaletniczy - regulatory, kółka, karabińczyki itd [emoji6]
A teraz zostały tkaniny, zamki, gumki, rzepy, a że kupuję takie drobiazgi w hurcie, to... ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Wow cudnie wyglądasz [emoji7] Znalazłabyś jakaś sukienkę odpowiednią na komunię z krótkim rękawem? Bo czeka mnie komunia pod koniec maja syna M.

jasne napewno bedzie cos fajnego ale to tak kwiecien sie pojawią sukienki


dzien dobry !! ja juz przy kawie :)

dzis mam energie heheh wiec w planach szarlotka jaglana na deser i musimy jechac kupic automat bo nasz padl doslownie dostal zawal ..

co do Krakowa ja go uwielbiam !! mój mąż tam studiowal na AGH potem podyplomówke robil wiec w weekendy zostawialismy marceline u rodzicow a ja z nim jezdzilamon szedl na uczelnie ja do galerii :D a potem razem chodzilismy po knajpkach i probowalismy jedzenia restauracja gruzińska pychaaa, mamy tez taka nasza ukochana wloską portobello wloszka ja prowadzi ,
 
Którego idziesz? Ja mam komunię Chrzesniaka 20☺️
Ja też 20 go :)

Karla88 Super to będę pamiętać :)

Dziewczyny co myślicie o inhalatorze Esperanza Breeze? Chcemy jechać dziś kupić tylko nie wiem czy warto.
inhalator-esperanza-breeze-10-ml-w-iext49415407.jpg
 

Załączniki

  • inhalator-esperanza-breeze-10-ml-w-iext49415407.jpg
    inhalator-esperanza-breeze-10-ml-w-iext49415407.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 260
reklama
Do góry