reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No to tak jak u nas właśnie niby duże mieszkanie ale sypialnia jest taka średnia i będziemy musieli dobrze pomyśleć bo myślałam nad lozdczkiem koło łóżka ż mojej strony pod oknem ale ktoś tu pisał że niepoleca takiej opcji no i znów myślę:D
No wlasnie pod oknem nie bardzo. A ja jeszcze mam w sypialni podwojne drzwi balkonowe to wogole ta strona nie wchodzi w gre[emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
A ja królowa chaosu zamarzylam sobie kiedyś o takim planowaniu i układaniu i próbowałam się w taką zmienić. Jest w tym coś fajnego, ale ciężko poradzić sobie z frustracją, kiedy coś się z planu wyłamuje. Szukam złotego środka :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
No batdzo ciezko to zniesc jak cos pojdzie nie tak[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ojej jeszcze Cie mdlosci trzymaja? Mam nadzieje, ze w koncu przejdzie.
A corcia ile ma latek?

A u mnie? Niestety szyjka mi sie skraca i w przyszlym tyg. bede miala pessar zakladany[emoji53] A tak poza tym to w zeszlym tyg. bylismy w Karpaczu i corcia pojezdzila sobie na nartach. Swietnie jej szlo[emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
4latka[emoji4]. No jeszcze bywają [emoji53]

w4sqgzu395zb6ngs.png
 
U nas absolutnie nie pozwalają pić wody w trakcie czekania na kolejne pobrania. Już 6 razy robiłam test obciążenia glukoza w 4 roznych laboratoriach a jak jakaś kobitkę przyłapali na popijaniu wody to musiała przychodzi jeszcze raz na badanie
Ciekawe od czego to zależy, mi same pielęgniarki powiedziały żebym sobie piła.

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Dziewczyny pamieyajcie na przyszlosc - dzieciaki, ktore nie maja kontaktu z zarazkami, jak w koncu sie z nimi zetknal to zwykle choruja bardzo powaznie. Organizm od malego musi cwiczyc reakcje obronne.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Mam nadzieję, że minie mi to i będę mogła w miarę na spokojnie synka wychować bez jakiś przesadnych zasad czystości :)
 
No wlasnie pod oknem nie bardzo. A ja jeszcze mam w sypialni podwojne drzwi balkonowe to wogole ta strona nie wchodzi w gre[emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


A ja mam na dwóch ścianach takie szafy przesuwne i też nie wiem jak to ogarniemy bo jak wcisne łóżeczko ż drugiej strony to nie będzie dojścia do szafy :D
 
reklama
Do góry