reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe mamy 2018

A ja musze czekac do polowkowego[emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Ja najpierw też dzwoniłam do poradni badań prebatalnych w Szczecinie, ale oni nie robią ani 3D ani 4D tylko pod kątem medycznym (2D) bo te pozostałe to tak dla rodziców :) więc musiałam gdzie indziej poszukać

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Haha, to ja odwrotnie. Generalnie mam wysoki prog bolu i wiele potrafie zniesc, a porod ledwo przezylam. Ale i tak bardzo bym nie chciala cc.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
E... no to wiadomo, przeżyć przeżyłam, ale myslalam w trakcie, ze chcialabym umrzec niż przez to przechodzić. Po drugim porodzie nawet napisałam list do siebie, z dokładnym opisem bólu, by mnie nie kusilo planować jeszcze dziecka. Ale jak widać człowiek jednak szybko zapomina ;)
 
Dziewczyny to usg 11-13 tydz to chyba przez brzuch co? Czy któraś miała w 13 jeszcze dopochwowe?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja teraz mialam przez brzuch i bylo wszystko supet widac. Ale dzidzia byla spokojna. Z corka jak bylam na genetycznym to najpierw bylo przez brzuch, ale mloda sie tak krecila, ze sie nue dalo dobrze pomierzyc i zrobil tez dopochwowe.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry