reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe mamy 2018

A nie wolno grzybow w ciazy ? Mam zamiar zrobic dzisiaj poeczarkową :o
Można jeść grzyby, byle nie muchomory ;)
A zdjęcia ubranek były tutaj dodawane na bieżąco.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Ola na kiedy masz termin bo widzę że zaczęłaś 16 tydzień ha mam na 04.07ale z USG ciąża starsza o 6 dni czyli końcówka czerwca, moje Marzenie dotrzymać do 13 czerwca wtedy będę miała 37 tydzień :)
Mi z OM 9.07 a z usg 4.07 :D także może dzidziuś wykluje się wcześniej :-)

p19u3e3k07swjokw.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Mi z OM 9.07 a z usg 4.07 :D także może dzidziuś wykluje się wcześniej :-)

p19u3e3k07swjokw.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
No ciekawe jak to będzie z tymi naszymi porodami, czy któraś w ogóle urodzi zgodnie z terminem :)
A jak tam na wyjeździe? Kiedy wracacie?
 
reklama
Dodawałam tutaj normalnie zdjęcia :) Ale nie wiem czy uda Ci się znaleźć. Jak znajdę chwilę to zrobię zdjęcie ciuszków dziennym świetle :)
Swietnie ;) na dziewczynkr mam trzy duze kartony ciuszkow, gorzej na chlopca. I tez mysle czy do szpitala pakowac 1 czy 2 rozmiary ciuszkow, a wy jak uwarzacie ?:)
 
Do góry