reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@Onaszczesliwa2018, super wieści!

Dziewczyny czy planujecie kupić jakieś ciuszki w rozmiarze 50? Troszkę czytałam i sporo dziewczyn pisało, że nawet jak dziecko urodziło się 55cm to ciuszki w rozmiarze 56 były dużo za luźne. W ogóle jakie ciuszki kupić na lipiec dla noworodka? Nie mam pojęcia co i jak bo to pierwsze dziecko a nie chciałabym też go przegrzać. Myślicie, że można ubierać noworodka jeśli jest ciepło tak koło 30 stopni w body z krótkim rękawem? Swoją drogą straszne są rozbieżności między tą rozmiarówką, kupiłam body w rozmiarze 68 które wygląda jak inne w rozmiarze 56.

Ja kupię kilka szt na pewno, tak jak pisała któraś z dziewczyn, maluszki są naprawdę małe i takie "przykurczone" ;) więc mam już 3 bodziaki na 52 cm właśnie, do szpitala i na pierwszy miesiąc... u mnie synek miał 59 cm jak się urodził a i tak te najmniejsze były lekko luźne. U mnie najbardziej sprawdziły się rampersy- ze stópkami i bez na lato, albo półśpiochy właśnie. Tak jak piszą dziewczyny, jedna warstwa z dłuższym rękawem plus coś do okrycia na początek będzie ok, a jeśli będą upały to koniecznie krótki rękaw, gołe nóżki i wszystko z bawełny :)

Witam dziewczeta [emoji3]
My z M poszalelismy w nocy pierwszy raz odkad jestem w ciazy [emoji3] Ale mi sie dobrze spalo [emoji2] Nie moglam wstac, a musze jechac po te wyniki. Eh...a moglabym sie wreszcie wyspac.

A...i zaczynam dzis II trymestr [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Hhahahah super :)

ja caly czas 0 kg, a nawet 0,5 mniej niż przed ciążą. Nie wiem jak to możliwe, bo brzuch mi juz wystaje, nosze spodnie ciążowe(jeszcze ciut luźne) bo moje zwykłe już za bardzo mi uciskaly brzuch. A cycki już mi się wylewają ze stanika :D Zaczełam nosić sportowe i w nich spać :D

Nic nie mów o piersiach... Są WIELKIE :oo2:

Dziewczyny macie tak ze boki was na dole brzucha tak jak na okres mnie dziś od rana tak boli [emoji58]
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja mam kłucia i ciągnięcia w pachwinach czasami...

Ja ciągle czuję lekki smutek, że ominą mnie być może te piękne słodkie dziewczęce ciuszki :p Jakoś chłopięce nic a nic mi nie chcą wpaść w oko. Chyba skupię jak coś na takich typowo unisex.

Coś ty, np w H&M są boskie! Ale fakt że trzeba się bardziej naszukać niż dziewczęcych. Ja mam nadzieję że skoro chłopięce już przerobiłam to teraz będę mogła poszaleć z dziewczęcymi... :sorry::sorry::sorry:

Ja mam ulubioną miejscowkę na krakowskim przedmiesciu. Takie pyszne lody maczane w polewie i posypce mmmmm :) drugiego dnia świąt poszliśmy tam na spacer patrze OTWARTE! Już dostałam ślinotoku tylko po to żeby się dowiedzieć że poza sezonem sprzedają tylko gofry :(

Ja zaliczyłam gofra na krakowskim kilka dni temu, myślałam że będę zachwycona, a po połówce mi się odechciało. Zresztą często tak mam teraz, że mam na coś ochotę a po chwili czuję się pełna:rolleyes2:


Wczoraj robiłam tajskie curry z warzywami i mam jeszcze na dzisiaj, mmm :)
 
reklama
Miałam przeczucie od początku jestem przeszczęśliwa marzyłam o synku

Że
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Z tego co pamiętam to masz core? Czyli parka wam się szykuje
Gratuluję :)
W którym tyg jesteś? Ciekawi mnie czy teraz na wizycie 15 stycznia określi u mnie płeć, chociaz Mo to obojętne to jednak ciekawi
 
Tak mam córkę wprawdzie właśnie mi powiedziała ze się z domu wyprowadza skoro jest syn w brzuchu [emoji23] ale mysle ze do lipca jej przejdzoe


16udyx8di9hvrs5t.png
Heheh foch, u mnie w rodzinie synek siostry ciotecznej straszył że jak przywiezie siostrę to ja przez okno wyrzuci i wiecie że ona się strasznie bała i go pilnował ale teraz najukochnsze rodzeństwo
 
Widzę, że chlopaki rządzą :: Czyli znów jestem w ciąży w czasie gdy rodzi się dużo chłopców :) Mi to oczywiscie jest jedno, ale ciekawa bardzo jestem. Teraz mam wizytę 11+2 więc pewnie jeszcze się niczego nie dowiem.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Możesz nie dołować...? Nim schudłam wypadłam z brytyjskiej rozmiarówki, potem miałam 28GG, teraz już mam 28HH, jak mocno urosną, to za dużo dostępnych rozmiarów nie zostaje........

0d1yrjjgtd95fou3.png
O matko teraz mi głupio że mówię o moich nie mieszczących się już w 75D wielkie. One są malutkie w porównaniu do Twoich... Nie doskwiera Ci kręgosłup?
 
Dziewczyny jak wróciłam i wiem aż tyle, że wszystko wygląda w porządku [emoji2] maluch ma 6,5cm [emoji4] ten lekarz trochę dziwny był, nic nie mówił. Jak ja zadawałam pytania to słyszałam tylko tak albo nie i na koniec informacje,że wszystko wygląda w porządku i żebym poszła oddać krew teraz. Myślałam że jeszcze wrócę do gabinetu po jakiś opis albo coś no ale to był koniec wizyty. Może za dwa tygodnie z wynikami będę miała jakieś liczby [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Tak, tak cyferki beda jak bedzie wynik z krwi, bo to laczy sie razem [emoji5]
Super, ze wszystko w porzadku [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Tak mam córkę wprawdzie właśnie mi powiedziała ze się z domu wyprowadza skoro jest syn w brzuchu [emoji23] ale mysle ze do lipca jej przejdzoe


16udyx8di9hvrs5t.png

A ile ma lat? Myślę że spokojnie się ogarnie :D

Możesz nie dołować...? Nim schudłam wypadłam z brytyjskiej rozmiarówki, potem miałam 28GG, teraz już mam 28HH, jak mocno urosną, to za dużo dostępnych rozmiarów nie zostaje........

0d1yrjjgtd95fou3.png


O kurde... to ja tak jak @Jola92 , wylewają się z 75 D.... ale w takim razie siedzę cichutko :zawstydzona/y:
 
Do góry