reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

to może przy okazji ciąży wybierz się do sklepu z porządnym brafittingiem? ;) w ciąży to tym bardziej ważne, żeby mieć dobry stanik, żeby po ciąży nie zostały nam dwa obwisłe worki ;)
A 75D, dobrze dobrane, to niezbyt duży biust u dość obfitej kobiety, która pod biustem ma z 80cm, a o ile pamiętam to Ty dość szczupła jesteś - dobierz dobrze stanik, i możesz się zdziwić ;)



0d1yrjjgtd95fou3.png

Przed 75 D był idealny, ale teraz będę właśnie usiała ogarnąć nową rozmiarówkę :) teraz o dziwo nawet wygodnie mi bez stanika, bo piersi jeszcze nie poddają sie grawitacji, nic nie uwiera i jest ok :D
 
reklama
Dziewczyny u mnie ryzyko wad genetycznych male [emoji3]
Moje wyniki:
wolne beta hCG 25, 7 IU/l - 0, 662 MoM
PAPP-A 3, 850 IU/l - 1,393 MoM
trisomia 21 1: 5097
trisomia 18 1: 12041
Trisomia 13 <1:20000
Porod przedwczesny 1:158


Ktos sie martwil o ta bete - czyli tak ma byc [emoji3]


0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
o matko! co to za szpital? Nie chcę tam trafić

Szpital Kolejowy w Katowicach - Ligocie
Paradoksem jest, że większość ludzi poleca tamtą porodówkę..... i pozostawię to bez komentarza lepiej bo po co mam się denerwować.
Najważniejsze, że tanten koszmar już za nami.
 
O matko, ale Cie wymeczyli [emoji33] Bidulko zes sie nacierpiala. Ja bym skarge zlozyla do nfz.
Najwazniejsze, ze wszystko dobrze sie skonvzylo i masz zdrowe dzidziusie w brzszku [emoji5]
Dlayego ja chodze prywatnie do lekarza i jak cos sie tylko dzieje to dzwonie i lece do gabinetu, a nie musze sie ciagac po szpitalach.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Ależ ja też chodzę prywatnie. I oczywiście zamierzałam chodzić od samego początku. Problem był tylko taki, że wtedy w tamten pamiętny wieczór była godzina po 21wszej a ja nie miałam swojego lekarza gin jeszcze. Dlatego zdecydowaliśmy się aby jechać na tą Izbę Przyjęć :/ Czasami po prostu człowiek działa pochopnie no ale co zrobić jak się martwiliśmy że coś mogło się stać.
 
Szpital Kolejowy w Katowicach - Ligocie
Paradoksem jest, że większość ludzi poleca tamtą porodówkę..... i pozostawię to bez komentarza lepiej bo po co mam się denerwować.
Najważniejsze, że tanten koszmar już za nami.
Dobrze, że napisałaś, bo też wahałam się, czy nie ten szpital, choć bliżej mam Mikołów... Ale utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że Mikołów lepszy

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Dziewczyny u mnie ryzyko wad genetycznych male [emoji3]
Moje wyniki:
wolne beta hCG 25, 7 IU/l - 0, 662 MoM
PAPP-A 3, 850 IU/l - 1,393 MoM
trisomia 21 1: 5097
trisomia 18 1: 12041
Trisomia 13 <1:20000
Porod przedwczesny 1:158


Ktos sie martwil o ta bete - czyli tak ma byc [emoji3]


0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Dzięki, już jestem maxumalnie spokojna


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry