reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny. Ja po wizycie miałam usg genetyczne. Krwiak znikł, dzidziol ma 5 cm czyli 11+4 a dzisiaj mam 11+1. Dzidziol zdrowy, przezierność dobra. Kość nosowa widoczna, ogólnie ładnie się ustawił do badania:)
Super wiesci! Dzidzia zdrowa, krwiaka nie ma. Rewelacja [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Jesteśmy już po :) wszystko dobrze, niestety nie wiem ile ma cm bo na zdjęciu akurat nie ma napisanego. Fikał jak szalony
emoji7.png
, wymachiwał rączkami i nóżkami
emoji173.png
Zapytałam w którym tygodniu można poznać płeć, powiedział, że na pewno na drugich prenatalnych, ale zaczął szukać i doszukał się trzech odstających punktów, kolanek i siusiaka :p Więc póki co wychodzi na to, że będziemy mieli synka :D
 
Jesteśmy już po :) wszystko dobrze, niestety nie wiem ile ma cm bo na zdjęciu akurat nie ma napisanego. Fikał jak szalony
emoji7.png
, wymachiwał rączkami i nóżkami
emoji173.png
Zapytałam w którym tygodniu można poznać płeć, powiedział, że na pewno na drugich prenatalnych, ale zaczął szukać i doszukał się trzech odstających punktów, kolanek i siusiaka :p Więc póki co wychodzi na to, że będziemy mieli synka :D
Super :-)
 
Jesteśmy już po :) wszystko dobrze, niestety nie wiem ile ma cm bo na zdjęciu akurat nie ma napisanego. Fikał jak szalony
emoji7.png
, wymachiwał rączkami i nóżkami
emoji173.png
Zapytałam w którym tygodniu można poznać płeć, powiedział, że na pewno na drugich prenatalnych, ale zaczął szukać i doszukał się trzech odstających punktów, kolanek i siusiaka [emoji14] Więc póki co wychodzi na to, że będziemy mieli synka :D
Gratulacje[emoji7]
 
Jesteśmy już po :) wszystko dobrze, niestety nie wiem ile ma cm bo na zdjęciu akurat nie ma napisanego. Fikał jak szalony
emoji7.png
, wymachiwał rączkami i nóżkami
emoji173.png
Zapytałam w którym tygodniu można poznać płeć, powiedział, że na pewno na drugich prenatalnych, ale zaczął szukać i doszukał się trzech odstających punktów, kolanek i siusiaka [emoji14] Więc póki co wychodzi na to, że będziemy mieli synka :D
O Ola to super, ze wszystko dobrze! To wstepnie gratuluje synka [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Jesteśmy już po :) wszystko dobrze, niestety nie wiem ile ma cm bo na zdjęciu akurat nie ma napisanego. Fikał jak szalony
emoji7.png
, wymachiwał rączkami i nóżkami
emoji173.png
Zapytałam w którym tygodniu można poznać płeć, powiedział, że na pewno na drugich prenatalnych, ale zaczął szukać i doszukał się trzech odstających punktów, kolanek i siusiaka :p Więc póki co wychodzi na to, że będziemy mieli synka :D

Gratuluje!

Ciekawe ile bedzie chlopcow I dziewczynek ;-) ;)

Swoja droga u mnie w 12 tyg w poprzednich ciazach mialam dziewczynki, a w 16 tyg zamienili sie w chlopakow. Ja z przymruzeniem oka ocenIlabym plec jeszcze..


Ja dopiero wrocilam z zakupow. Sto lat normalnie, a bylam taka glodna, ze wciagnelam dwa nalesniki z dzemem , do tego bagietke z pasta rybna , a teraz wsuwam zelki :laugh2::rofl2: pychota.
 
Do góry