reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No to fakt. Tez o tym myslalam, ze plasko. Tylko tak mi sie wydaje, ze to za wczesnie jeszcze zeby cos bylo widac. No ale moze [emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Dr mowil chlopak tylko niewiem Skad to widzial[emoji23]krew wyniki 2/1
 
reklama
Ha usłyszałam na prenatalnych CHŁOPIEC :) I zastanawiam się czy to się jeszcze może zmienić, czy kikutek się wsiąknie ale chyba z dziewczynki łatwiej się chłopiec jakby "robi" niż na odwrót :) ogólnie wszystko mi jedno ale tak jakbym mogła już mówić jakoś do brzuszka :)

p19u3e3kqm97rp7x.png

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
W przeciagu dwoch tygodni, miedzy wizytami szyjka z 4 cm zeszla na niecale 2 cm, do tego cala miekka i rozwarcie 0.8 cm. Zalozyli mi szew okrezny w 23 tygodniu, doszly skurcze i po dwoch dobach odeszly wody. Urodzilam SN. Z lekow mialam wszystko mozliwe no i prawie 3 tygodnie w szpitalu lezalam.

No to faktycznie teraz będziesz dużo spokojniejsza z szewkiem, teraz musi być dobrze
 
A ja mam dzisiaj lenia... I to takiego mega....
Obok leży laptop, i nie doszłam nawet do tego, żeby go włączyć.... Chyba naprawdę ze mną źle.... :|

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
A ja mam dzisiaj lenia... I to takiego mega....
Obok leży laptop, i nie doszłam nawet do tego, żeby go włączyć.... Chyba naprawdę ze mną źle.... :|

0d1yrjjgtd95fou3.png
Zazdroszczę tego lenistwa, ja od 7 w pracy buu.
Od kilku dni czuję delikatne swędzenie brzucha i piersi od spodu, chyba czas zacząć się smarować. Zamówiłam sobie balsam na rozstępy Palmer.s. Ciekawe jak się spisze :p
 
reklama
Zazdroszczę tego lenistwa, ja od 7 w pracy buu.
Od kilku dni czuję delikatne swędzenie brzucha i piersi od spodu, chyba czas zacząć się smarować. Zamówiłam sobie balsam na rozstępy Palmer.s. Ciekawe jak się spisze :p

Ja chyba zainwestuje w bio oil ogólnie w 1 ciazy miałam mustele i guzik to dało bo skora i tak się rozciągnęła pod koniec woec mam na cyckach udach dupie i z boku brzucha rozstępy woec teraz już nie wierze w kremy ale będę smarować chociaż te stare blizny żeby się większe nie zrobiły


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Do góry