reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Spakowałem prezent dla teściów i mamy - zakładam, że się domyslą, co? ;)
(są nawet ciut mniejsze niż "docelowe" - 6cm ;))
f10a7b76849b0af6d82be08cec696211.jpg
83d36e2bcb2abad0cdf96cd2054d4dcb.jpg


0d1yrjjgtd95fou3.png
Super! Na pewno zalapia [emoji5]

U nas tez dzis informacja wyjdzie ale z ust corki. Juz sie nie moze doczekac [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Witaj i rozgosc sie u nas [emoji5] Ktory to tydzien ?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
10ty niby, ale wydaje mi sie, ze termin porodu moze byc pozniej niz ten 21 lipca, bo miesiaczki mialam bardzo nieregularne wczesniej, wydaje mi sie, ze moze byc tydzien lub dwa pozniej. Ale taki polozna wyznaczyla na razie, czekamy na usg na razie ;)
 
reklama
U mnie nie ma wiatru ale śniegu tez nie ... ja sobie odpoczywam wszystko gotowe mam ciasto tez robiłam ale narazie jest w lodowce
Bananowo-krowkowe
Dziś byliśmy w kościele i dobrze ze siedziałam normalnie cały czas ziewałam i słabo mi było z marcelina tez tak miałam ze tylko do kościoła wchodizlam i od razu słabo [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry