reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kochane! Życzę Nam wszystkim zdrowych i spokojnych świąt :) u mnie już żarełko gotowe :) Jeszcze tylko musimy wysprzątać nasze 60 m2 i poszykować pościele itp dla gości, także ja zmykam i podciągam rękawy. Chyba nie do końca wiedziałam na co sie piszę zgadzajac sie że zorganizuje będąc w ciaży Wigilię dla 8 osób, naszego groszka i 2 psów :D Na szczęście każdy coś też przywozi wiec tak źlez gotowaniem nie miałam :)
 
reklama
W te święta chciałbym wszystkim życzyć spełnienia marzeń - ciężarówkom spokojnego dalszego ciągu ciąży, tym, które się boją optymizmu i dużo szczęścia, a tym, którym się nie udało - choć trochę uśmiechu, optymizmu i wiary, że już niedługo też będą mamami...
I oczywiście spokojnych świąt, smakołyków i prezentów ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Tak się jeszcze zastanawiam, czemu mi się suwaczek nie aktualizuje? :(
Piszę z tapatalka, mam tam ustawioną sygnsturkę jak na innym forum (ale nie Tapatalk), i mam stan z wczoraj, tzn z dnia ustawienia....
Jak macie ustawione suwaczki w sygnaturce, żeby działały jak powinny? (pisząc z telefonu)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Suwaczek w aplikacji co kilka dni sie aktualizuje, mi każdy suwaczek nawet ten ślubny aktualizuje sie co 3 dni a z aplikacji forumowej korzystam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Hej dziewczyny, ja tez mam termin na lipiec 2018, pierwsza ciaza ever. Mam nadzieje, ze znajde tu troche ciekawych rzeczy do poczytania. I wesolych swiat wam wszystkim!
Wiyaj słonko. Ja wprawdzie ciaze stracilam a mialam termin na lipiec ale nie mam serca dziewczyn opuszczać :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
reklama
Do góry