reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dostałam dzisiaj wypis ze szpitala (wyszłam w poniedziałek a wypis dają po dwóch dniach) . Krwiak w czwartek miał 3,5 cm a dzisiaj już tylko 1,4 x 1,7cm :) jestem szczęśliwa że to dziadostwo się zmniejsza :)
Maluszek miał dzisiaj 4,3 cm i serduszko ładnie biło. Wiek ciąży 11 tygodni i 2 dni
Super,same dobre wiesci dzis. Jeszcze troszke i po krwiaku nie bedzie sladu.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie kobietki nie mAm czasu na forum nicile rosnie raczkuje plus Ja mega slaba dzus bylam na nifty usg ok 80% facet zdrowo. Na usg a wyniki krwi za dwa tyg wesolych swiat dosiego roku mamusie
1513771686-752c20fcaf8bc0aa-aaaaaa.jpeg
Ale cudowny [emoji7]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam w pracy na chwilę i pojechałam do galerii kupić jeszcze prezenty i zjadłam Mc Donalda i mam teraz wyrzuty sumienia [emoji26]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Przestań :D Raz nie zawsze :) ja właśnie sobie zrobiłam makaron z pesto i suszonymi pomidorami :) mmmmm pycha :) była u mnie koleżanka z 2h i wzięła ciuchy których w ogóle nie noszę i obie zadowolone :D

p19u3e3kn9crqp25.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dziewczyny jestem już po :) wszystko oki, dzidzia ma 4,63cm :) nawet podczas USG wyprostowała nóżki [emoji7] Już wiem w czym tkwi problem z moimi zdjęciami, lekarz powiedział, że mam macicę cofnięta do tyłu i dlatego ciężko zobaczyć dziecko. Najpierw zrobił usg przez brzuch i porobił zdjęcia, potem spróbował dowcipnie i wymierzył, na koniec jeszcze raz powtórzył przez brzuch ale mój manewr zgięcia nóg i ponownego wyprostowania sprawił, że dziecko stało się praktycznie wcale nie widoczne. Umówiłam się już na następną wizytę 12 lutego :) Kamień z serca jak nie wiem. Pobrali mi też krew na test pappa, wynik ma być do dwóch tygodni i jakby coś było nie tak to lekarz będzie dzwonił.
Nasza kruszynka [emoji173]
Zobacz załącznik 832814
Jaka cudna kruszynka [emoji7]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przestań :D Raz nie zawsze :) ja właśnie sobie zrobiłam makaron z pesto i suszonymi pomidorami :) mmmmm pycha :) była u mnie koleżanka z 2h i wzięła ciuchy których w ogóle nie noszę i obie zadowolone :D

p19u3e3kn9crqp25.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Wiedziałam, że to forum mnie rozgrzeszy [emoji23][emoji23][emoji23] ooo zawsze to trochę czasu zleci jak ktoś przyjdzie :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż jak by się dowiedział to już z 3 dni z głowy bym miała [emoji14]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Moj za to ciagle mi wypomina ze a malo jem ...kupil dzis kilo cukierkow marsow i myslal ze sie skusze. Nic na to nie poradze ze zjem troche i czubata jestem.
A dzis w nocy jak wrocil z pracy przytulil sie i mowi matka schniesz jak cholera! A ja wage mam taka sama....ale rzeczywiscie wymiary jakby mi sie zmniejszyly bo spodnie wisza na dupie

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam w pracy na chwilę i pojechałam do galerii kupić jeszcze prezenty i zjadłam Mc Donalda i mam teraz wyrzuty sumienia [emoji26]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chyba 9 lat temu strułam się Mc Donaldem w Edynburgu i od tego czasu nie potrafię tam nic zjeść. Czasem jak syn bardzo chce to go tam zabieram, ale ja wypijam shake'a i tyle :) Niemniej KFC bym nie odmówiła :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Do góry