reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
60 szt pierogów i 20 szt uszek ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
wooow duzo ja mam 37 uszek i 20 pierogow bo wigilie u Teściów a na 1 dzień swiat zapraszamy dziadkow meża do siebie :) jeszcze mam gołabki salatka bigosik ciacho bd kurczaki bd ok :) nie ma co szalec bo ja i tak robie na tyle ile mdlosci pozwalaja hehe.
 
Mimo, że z okresu to 9 tydzień, wg.usg ciąża obumarła w 6 tygodniu
Czyli jest szansa na calkowite oczyszczenie. Daj nam znac po wizycie, jesli chcesz.
Trzymaj sie...

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
wooow duzo ja mam 37 uszek i 20 pierogow bo wigilie u Teściów a na 1 dzień swiat zapraszamy dziadkow meża do siebie :) jeszcze mam gołabki salatka bigosik ciacho bd kurczaki bd ok :) nie ma co szalec bo ja i tak robie na tyle ile mdlosci pozwalaja hehe.
A my wigilię mamy w domu (mieszkamy z teściami) i będzie nas w sumie 5 osób i groszek [emoji16]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
wooow duzo ja mam 37 uszek i 20 pierogow bo wigilie u Teściów a na 1 dzień swiat zapraszamy dziadkow meża do siebie :) jeszcze mam gołabki salatka bigosik ciacho bd kurczaki bd ok :) nie ma co szalec bo ja i tak robie na tyle ile mdlosci pozwalaja hehe.
Dobrze, że u mnie są trochę inne potrawy, więc odpada mi robienie pierogów, uszek, bigosu, gołąbków itp :p
 
A ja chciałabym Wam się zapytać czy miałyście może sytuację, że leci wam krew z nosa, znaczy się może nie tyle, że mi leci co po nocy jak mam wysuszona śluzówkę nosa to jak próbuje wysmarkać nos to z krwią :/ nie jest tego dużo, ale przed ciążą takie coś mi się nie pojawiało, teraz też nie mam często bo to drugi raz się powtórzyło, zastanawiam się czy może mieć też wpływ na to, że śpię w bardzo wysokiej temperaturze ? Mam mały pokoik, a grzejnik ustawiony na maxa przez co śpię w samej koszulce na krótki rękaw i krótkich spodenkach :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
W ciazy naczynka sie rozszerzaja i moze tak byc. A czemu nie skrecisz kaloryfera? Ja spie pod dwoma koldrami, ale nie potrafie przy kaloryferze bo mi duszno.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry