reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A tak wiesz. Nie płaczę ani nie myślę za intensywnie chociaż aniolke caly czas gdzies krąży i ja czuję jego obecnosc ale czuję też, że mówi mi żebym była silna i silny organizm uszykowała dla następnego maluszka.....no to staram się jakoś silna być.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Caly czas trzymam kciuki za za Ciebie. Silna z Ciebie babka, a Twoj Anuolek czuwa nad Wami.
Bylas juz na kontroli u gin?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Piękny [emoji173] A u mnie z nowości tyle, że wczoraj pierwszy raz wieczorem czułam się ok, bo do tej pory dokuczały mi jakby leciutkie mdłości, bo sama nie wiem jak to nazwać [emoji14] takie motylki w żołądku.
Właśnie dzwonili z kliniki, żeby potwierdzić jutrzejszą wizytę :o
Do mnie będą dzwonili jutro żeby potwierdzić wizytę i podadzą godzinę :) oby nie była na 22 bo padnę do tego czasu, myślałam, że to nie będzie aż tak stresujące wszystko, a jednak ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja planuję machnąć sernik po powrocie z piątkowej wigilii w pracy i w sumie nie wiem co jeszcze :p Nie mam dalej karpia :p
 
Ja mam prenatalne 4.01 a kolejna wizytę u gina pod koniec stycznia i tez mnie uświadomił ze co mieisac będziemy się widzieć a pod koniec ciazy co 2 tyg ja ogólnie już jestem spokojna w pt zaczynam 12 tydz czekam jeszcze na te prenatalne żeby wszystko Ok było z zdrowkiem a potem to nic tylko się cieszyć z rosnącego brzuszka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A za chwilę będą połówkowe i też będzie stres, później czy ruchy czujesz i tak ciągle ;) pytałam ostatnio mojej koleżanki czy później już schodzi ten stres ona jest w 23 tyg aktualnie i mówi że nic kompletnie ciągle się zastanawia czy wszystko oki czy mały się wystarczająco rusza i czy aby napewno na następnej wizycie będzie ok :) więc pozostaje nam żyć w stresie do lipca, a później poród kolejny stres i tak dalej ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A za chwilę będą połówkowe i też będzie stres, później czy ruchy czujesz i tak ciągle ;) pytałam ostatnio mojej koleżanki czy później już schodzi ten stres ona jest w 23 tyg aktualnie i mówi że nic kompletnie ciągle się zastanawia czy wszystko oki czy mały się wystarczająco rusza i czy aby napewno na następnej wizycie będzie ok :) więc pozostaje nam żyć w stresie do lipca, a później poród kolejny stres i tak dalej ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli stres zapewniony już dożywotnio :p
 
Do góry