reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

kurcze mam nadzieję ze te wirusy Was dziewczyny opuszczą a nas nie zaatakują, koszmarny okres bo chorób mnustwo:szok:, jeszcze raz życzymy zdrówka wszystkim Mamusiom i Maluszkom:-);-)

Asiulinko masz racje z tym wiekiem Igorek urodzil się 2 lipca także sam początek lipca i tak jak niektóre dzieciaczki dopiero skonczyly czwarty miesiąc to Igorek zaraz skończy piąty a w rozwoju dzieci taki okres to kupa czasu,
Poza tym to tak jak piszesz kazde dziecko rozwija się w swoim tempie i lepiej nie panikowac ja staram się tego trzymac.

Wiecie od jakichs 3 wieczorów Igorek po polozeniu go spac do godz 23 budzi się co godzina z dosyc mocnym placzem, spi bardzo plytko i niespokojnie. Przechodzi zaraz jak go wezmę i tak najlepiej jakbym go nosila. Po 23 usypia mocno i spi prawie do rana. Nie mam pojecia co to moze byc jak myslicie?
 
reklama
Dziewczyny ja mam już dzisiaj totalnie dość. Karolina cały dzień chce byc na rękach i non stop cycuś. Ja juz na serio nie mam siły. Kręci mi się w głowie,boli mnie brzuch i normalnie katasttrofa. Prawą rękę mam nadwyrężoną od jej noszenia i muszę ściskac bandażem. A jak na złość mój Jarek dziś poszedł do pracy na 16 godz. Do tego wszystkiego jest mi strasznie smutno i ogólnie żle.Mam już dość siedzenia sama w domu ale nie mam z kim zostawić Karolinki nawet na pół godziny. Dobra wyrzaliłam się troszkę i trochę mi lepiej. Też czasami macie wszystkiego dosyć?
 
Acha Karolina nie dość że chce siedzieć to jeszcze się podnosi do stania. Ja już nie wiem co z nią robić.Przecież nie mogę jej na to pozwolić.Dziewczyny jakiego rozmiaru Pampersy używacie? bo mała już chyba z 4 wyrasta:szok:
 
Aga bardzo dobrze Cię rozumiem. Ja dzisiaj tez siedzialam zu[elnie sama z Igorkiem, dzięki Bogu nie jest on tak wymagający jak Twoja córcia więc nic mnie nie boli ale tez czasami mam doscyc.

my uzywamy Pampersów i pieluszek Rossmana rozm. 3 na zmianę.
 
Ja też bardzo duzo nosze Bartoszka na rękach, opanowałam juz to tak że trzymam go w jednej. Powiem Wam szczerze że niedawno się uparłam że nauczę go leżeć w łóżeczku i o dziwo czasem był protest ale nauczyłam, poprostu muszę go dobrze zabawić. jeżeli chcę coś zrobić poprasować, ugotować itp to wóżek (jeżeli śpi/ co jest rzadkością w dzień) lub nosidełko od samochodu. Jak mały siedzi w fteliku potrafi do mnie gadać i gadać. Oczywiście nie przesadzam z tym i nie wykorzystuje faktu że to lubi bo dziecko może przebywac max 2 godziny w foteliku, ale zawsze mam te 2 godziny + 2 drzemki czasem po pół godziny dziennie.

Wczoraj miałam kryzysowy dzień, poprostu ryczec mi się na wieczór chciało, dzis już lepiej. Bartuś juz lepiej się czuje, a mi siurczkiem z nosa leci.

My uzywamy pieluszek Rosmana 3, niedługo przechodzimy na 4 bo mały ma już 8 kg. Wydaje mi się że w Rosmany są bardziej chłonne niż Pampersy. W Pampersie troszkę popusci i juz mokro i cenowo też bardziej się opłaci.

Musze kończyć bo zaraz przychodzi pielegniarka dać małemu smerfikowi ziuk :dry:

Pozdrawiam
 
Aga bardzo dobrze Cie rozumiem.:tak: Nie raz to przezywalam i pewnie jeszcze nie jeden raz bede miala wszystkiego dosyc.:baffled: Ale takie sa (chyba) uroki macierzynstwa, ze sa momenty piekne, ktore dodaja skrzydel i takie...ze szkoda gadac.
Trzymaj sie! Bedzie dobrze.:tak:Zycze duzo cierpliwosci.;-)
Grzes uzywa pampersow 3,ale powoli z nich wyrasta.

saratonie dobrze, ze Bartoszkowi juz lepiej -tak trzymac! Oby tobie tez przeszlo. Ja tez mam "sposoby" na Grzesia -zabawa na macie na brzuszku, na plecach, lezenie w lezaczku itp. Jak juz bardzo marudzi a ja musze cos zrobic, to odwracam go w strone telewizora i "pozwalam" mu troszke poogladac bajki z Mackiem.

Wszystkim duuuuzo zdrowka zycze!:tak:
 
cześć!
Nie wiem jak cenowo wyglądają Pampersy i Rossmanki,ale "ja" od jakiegoś czasu korzystam z pieluszek kupionych w LIDL które noszą nazwę CIEN. Dla 7-18 kg.opakowanie jest czerwone i nazywa się maxi play.Powiem wam,że na początku się śmiałam,że jakies dziwne pieluchy,ale...W życiu bym nie zamieniła na inne!Są megadobre!BAAAARDZO,ale to BARDZO chłonne i maja taki śmieszny patent,że jak pielucha jest max zasikana to taki paseczek na niej robi sie niebieski.tzn. wsumie z każdym siknięciem się zmienia na niebieski i można kontrolować zmoczenie.Kiedyś zdażyło mi się(nie wiem jak) w nocy małej nie zmienić pieluchy(śniło mi się,że zmieniam ale tego nie zrobiłam) i ok.8 godzin mała była na jednej.I nic!Nawet jak przydusiłam to palucha mokrego nie miałam:tak::szok:!!! Poważnie!Gorrąco polecam! I podkreślam,że są one tylko w LIDL(z tego co zauważyłam). za 50 sztuk 29.90 zł. To chyba nie majatek za tak chłonne pieluchy?!

Ja tez czasem mam dosyć tego wszytskiego,ale mam na szczęście na podoręudziu dziadków(moich rodziców).Mój mąż od pon. do piatku pracuje we Wrocławiu więc te 5 dni siedzę z małą sama.Jakoś sobie radzimy bo jak już wspomniałam mam na szczęśćie ~~prawie na miejscu(25 min tramwajem) rodziców ,także zawsze cos tam pomogą. Ale za to dziś podrzucilismy Lulkę do nich na dwie godziny i poszliśmy do kina na "Sztuczki". świetny film!!! I tym sposobem miałam chwilę odprężenia..:-)
 
Czesc kobietki
Emi moze poprostu sie za dnia czegos wystraszyl i sie zrywa? Ja tak mialam z Laura przez tydzien

Aga nie zalamuj sie sa dni lepsze i gorsze czasami rowniez musze ponarzekac co mi pomaga.Zal sie ile chcesz po to jest to forum:tak:Wspolczuje noszenia.Ja na szczescie przutulam Laure ale nie nosze i nie pozwlalam jej nosic jak ktos chcial to kazalam na siedzaco co by nie przyzwyczaila sie do wysokich pozimow:-D:-DSzkoda ze nie masz komu zostawic malej no ja niestety tutaj tez zostalam sama i jestem z Laura 24h/24h Pampersy 3 uzywamy

Saratonie gratuluje postepu zabaw w lozeczku.Ja wczoraj tez milam lipny dzien dzis juz lepiej.Dbaj o siebie kobieto!:-)

Mia jak bylam teraz w Polsce kupilam te pampersy z Cienia i musze powiedziec ze bylam z nich bardzo zadowolnoa tanie i dobre.Musze tutaj zajechac do Liodla i sprawdzic czy maja takie bo po co przeplacac jak i tak ida w kosz.Podoba mi sie ten pasek zmieniajacy kolorek jak dziecko ma mokra pieluszke:tak:
 
Witam!!

Rosmany chyba 64 sztuki 29,99 zł. Muszę wypróbować te z Lidl.

Bartoszek ma mniej katarku, tylko niepoki mnie bo czasem słysze charszczenie u niego. Ja też już lepiej się czuje.

Smerfik jak kłade go pod skosem sam siada, dziś zrobił to już dwa razy :confused: nie wiem skad bierze tyle siły. Na widok fridy jest ryk niesmowity nawet jak jescze nic nie robie. Przykro mi go tak meczyć ale wiem że to dla jego dobra.
Dziś od 5.30 do 6.30 naszła go jakaś faza i przegadał całą godzinę. Nie wiem czy to przez chorobe ale wydaje mi się że mniej je :confused:

anka26,07 - pomysłowy nik, 26 lipiec pewnie imieninki. Dzięki za gratulacje i dbam o siebie, a przynajmniej staram się jak mogę.

asiulinka - Bartoszek też lubi ogladać TV, szczególnie siatkówkę i jaka to melodia. Pozwalam mu bo nie widzę w tym nic złego i własnie chciałam się zapytać czy są jakieś ku temu przeciwskazania? Gratuluję pomysłów zabawiania.

Aga1983 - spróbuj włozyć małą do fotelika samochodowego - może się spodoba. I dbaj o siebie.


Pozdrawiam :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Ja nadal biorę antybiotyk, pęcherz mnie nie boli ale z nosa leci ciurkiem i boli mnie od tego kataru cała lewa strona twarzy:no::no::no::no::no:
W piętek poszłam do fryzjera bo już nie mogłam znieść swoich wypadających, zniszczonych włosów i skróciłam o jakieś 7 cm. Trafiłam na miłe fryzjerki bo byłam z Krzysiem i trochę się martwiłam jak będzie znosił siedzenie w wózku ale od razu zaczęły go zabawiać i brać na ręce(byłam w południe,brak innych klientek) a on cały szczęśliwy tylko głowa mu chodziła na boki a jak usłyszał suszarkę to był już w siódmym niebie. I tym sposobem mam nową fryzurkę, od razu lepiej się czuję.

Krzyś nosi huggies 3, wkrótce zamierzam przejść na 4 bo wyrasta.
 
Do góry