reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
dzięki dziewczyny za info na temat wózka, dzisiaj gondolę wyrzucamy i najwyzej bedziemy spacerówkę na leząco trzymac i zakladac spiworek na nózki. Zobaczymy jak się ni spisze to spowrotem zalozymy.
U nas dzisiaj sliczna pogoda i bylismy 2 godziny na dworzu:-):-), Igus spal jak zabity a teraz szaleje na podlodze. On się sluchajci kręci wokół wlasnej osi, na luzku nie ma szans go zostawic dlatego podloga jest najbezp.

Saratonie nie martw się napewno będzie dobrze i wyzdrowiejecie.trzymamy kciuki;-)

Agnes sto lat od Igorka dla Igorka.:-)
 
Emi,

Dzięki od Igorka do Igorka hehe

Ja narazie używam jeszcze gondoli ale mnie kusi zeby zmienic bo to zawsze lżej, nie jestem pewna tego rozwiazania. przegadam to z mezem. w sumie zmarnac to raczej nie zmarznie. z tym ze w gondolce jeszcze sie spokojnie miesci.
 
Dzisiejszy dzień przebiegał trszke lepiej,, bardzo dziękuję Wam za wsparcie moje DROGIE INTERNETOWE MAMY PRZYJACIÓŁECZKI. Mam do Was takie pytanie oklepuje małego po pleckach rękę składam w łódkę robię to dość mocno, a moje pytanie dotyczy tego ile razy dziennie i jak długo to robić?

Pozdrawiam dobrej nocki.
 
Witamy.
Nie zagladalam przez pare dni, bo bylam chora. Bylam u lekarza i gdybym nie karmila piersia, to bez zastanowienia przepisalby antybiotyk, a tak sie wahal. Razem postanowilismy, ze sie wstrzymamy i jak mi nie przejdzie (lub nic sie nie polepszy) do jutra, wtedy mam kupic i zaczac zazywac. Mam nadzieje, ze mi przejdzie. Chyba lepiej sie czuje, ale zobaczymy w nocy.
Grzesia niestety zarazilam katarkiem i strasznie sie meczy. Ale nie ma ani goraczki, ani zadnych innych niepokojacych objawow. Wiec mam nadzieje, ze to tylko katarek i nic sie wiecej z tego "nie wykluje".

Ja tez podaje malej tylko i wylacznie sloiczki z hippa organic , wczoraj zaczelam podawac zupke jarzynowa i nie za bardzo nam szla dzis dokupilam marchewke mloda z ziemniaczkiem , pudding ryzowy, bananek z brzoskwinka, i sam bananek starty. zobaczymy jak jej bedzie szlo, bo kaszke bananowa bardzo lubi malinowa tez , ale inne jedzonka nie bardzooo, a jak strasznie brudzi ta zupka jarzynowa :szok:Blania wczoraj jak jadla to plula to standard u Niej :-D i dzis mialam wszedzie plamy:shocked2:


a jakie soczki podajecie marchewkowe?? jakies specjalne z hippa bobiwita czy kubus lub pysio dla dzieci ???? bo ja podaje tylko herbatke Blaneczce lub plantex ..??:confused::confused::confused::confused: nie podawalam nigdy zadnego soku a moze samemu robic z ogranic marchwi???? bo tez zwykle to nie wiadomo gdzie rosaly jak myslicie???:confused:jestem w tym ciemna:sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Buziaczku Moj Macius jak byl maly to smakowala mu tylko bananowa kaszka. Innych nie chcial pic (a w zasadzie jesc;-)). Co do plam, to wiem z doswiadczenia, ale trzeba zapierac od razu, bo jak zaschna, to juz zostana slady (zazwyczaj takie zoltawe) -pare rzeczy tak sobie zniszczylam.:nerd:
Kubus,Pysio i tego typu soczki sa dla starszych dzieci (3 rok zycia). Na razie mozna podawac tylko soczki dla niemowlakow (musi byc informacja na etykiecie, ze to srodek specjalnego przeznaczenia zywieniowego). To sa soczki przecierowe, bez "dodatkow".;-)

dzięki dziewczyny za info na temat wózka, dzisiaj gondolę wyrzucamy i najwyzej bedziemy spacerówkę na leząco trzymac i zakladac spiworek na nózki. Zobaczymy jak się ni spisze to spowrotem zalozymy.
U nas dzisiaj sliczna pogoda i bylismy 2 godziny na dworzu:-):-), Igus spal jak zabity a teraz szaleje na podlodze. On się sluchajci kręci wokół wlasnej osi, na luzku nie ma szans go zostawic dlatego podloga jest najbezp.
Ja tez za niedlugo zrezygnuje z gondolki. Bo Grzesio juz ledwo sie w niej miesci.
Zdziwilam sie, ze Twoj Emi synek juz sie tak ladnie katurla.:szok: A mojemu pare razy sie dopiero zdarzylo przewrocic na brzuszek.:dry: A potem zauwazylam,ze roznica miedzy naszymi smykami to prawie miesiac. Wiem, ze kazde dziecko rozwija sie we wlasnym tempie, ale skoro jest taka roznica, to jestem spokojniejsza. Mam nadzieje, ze Grzes tez za miesiac bedzie juz umial sie tak ladnie przekrecac.:-)
 
Buziaczki dla Igorka!!!

Dziewczyny!Gdzieś trafiłam na wątek a propos zabaw z dziećmi w róznym wieku.Czy któraś z Was wie może gdzie go odnaleźć?!
DSCN1752B.jpg
 
reklama
Asiulinka! Dzięki!Właśnie o to mi chodziło:-)!Szukałam,szukałam,ale ciągle coś przerywało mi te poszukiwania..(jakaś mała istotka).
Lulcia kima po kapielach i kimaniu w foteliku samochodowym:-D.Musiała mocno się zmęczyć po 3 godzinach snu w tym przenosnym urzadzeniu, bo chrapie aż się ściany trzęsą;-):-D!
 
Do góry