reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Hej dziewczyny,
niewiem czy jestescie zainteresowane, ale ja bardzo dlugo tego szukalam i jestem zachwycona dlategotez postanowilam sie podzielic ta informacja, moze Wy rowniez skorzystacie:tak: mianowicie chodzi mi o upiekszanie zdjec naszych pociech jest stronka smyki.pl i noworodek.pl na ktorych jest wszystko pieknie opisane jak to zrobic.Polecam

A teraz zmykam spac, pozdrawiam papa
 
reklama
Jak na razie tylko cyc i obojgu nam to bardzo pasuje :-) w grudniu będziemy wprowadzać warzywka i jabłuszko, a od stycznia wracam do pracy na 6 godzin. Zamierzam zaopatrzeć się w elektryczny laktator bo chcę utrzymać pokarm jak najdłużej i jak najwicej.
 
cześć!Moja Lu wprawdzie ma 3 miechy,ale już czasem wrzucam jej do swojego mleczka łyżeczke kleiku ryżowego i daję jej do lizania jabłuszko(oczywiście obrane ze skórki!). Bardzo jej smakuje!:-) A od 4 miecha planuję podawać jej już odrobinkę baananka rozduszonego(tak robiła siostra mojego męza swojej tróce dzieci i wszystkie mają się dobrze!). A poza tym przy takim smakoszu i głodomorze jak Lilu trudno czasem tylko z cycusia;-) Pozdrówki!
 
Jeśli tylko rzeka mleka zechce płynąć, to zamierzam 6 miesięcy na samym cycu przetrzymać Łu, czyli gdzieś od stycznia zacznę coś tam wprowadzać do jej diety.
Na razie stopy jej bardzo smakują ;) i mleko oczywiście :)
 
Pytam o to jedzonko bo zauważyłam że mojej Karolince samo mleczko zaczyna już nie wystarczać. Do tej pory też jadła samego cycusia ale ostatnio jest taka głodna że je aż jej się już mleczko nie mieści i się cofa ale to nie jest ulewanie.Mleczko wylatuje, ona płacze, ciągnie dalej i się złości bo więcej się nie mieści. Moja mama jak to zobaczyła powiedziała że to jest ewidentny znak że samo mleczko to za mało. Też chciałam dawać tylko pierś ale już nie mam siły. Mała je co godzinę.:wściekła/y: Mama mnie przekonała i dałam małej marchewkę ze słoiczka. Nic jej nie było a jadła już 2 razy. Myślicie że dobrze robię?
 
reklama
no witam wszystkich :)moja mala vicki bedzie miala 7 listopada 4 miesiace i zmieniam jej mleczko na dwojke a pozniej jak wszystko klapnie powoli bede wprowadzala cos nowego na poczatek marchewke jak nic jej nie bedzie to dodam troszke kartofelka i tak powolicoraz wiecej nowych skladnikow:)pozdrawiam
 
Do góry