reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ja mysle ze przenosze, takie mam przeczucia.. wiec wole sie juz dzis oswojic z mysla -wywolania.
Wiem ze jeszcze ma czas Moja Dziecinka ale ..juz u niektorych dziewczyn w tym tygodniu co Ja jestem to mialy jakies konkretne objawy, skurcze itp. a Ja nic cisza...:-(Nie chce miec wywolywanego porodu..chce wszystko naturalnie:dull:
no nic moze sie cos zacznie po terminiejakies skurcze albo cos? czekamy
 
reklama
Buziaczek ostatnio sie dowiedzialam ze pierworodki rodza po terminie, aczkolwiek niema reguly.

A jesli chodzi o skurcze to dla pocieszenia Ciebie, moja kolezanka niemiala zadnych skurczy, poprostu pewnego dnia odeszly jej wody i wszystko.
 
Ja oczywiscie znowu nie moge zasnac, niby jestem spiaca ale jak sie klade do lozka to nic z tego nie wychodzi, moze za duzo spie w dzien i teraz efekt, hmm ide podjac kolejna probe zasypiania.
 
ja oczywiscie od godziny tez juz wyspana ale dzisiaj przynajmniej dluzej pospalam niz wczoraj bo wczoraj o 3.15 juz nie umialam spac.No i znowu kolejna noc zleciala a tu nic no moze dzis sie cos wydazy:-)albo mala czeka na tego 07,07,2007:-D:-D:-D
 
ja nie spalam od polnocy do 3 nad ranem:rofl2:
pewnie bede odsypiac w dzien...:confused2:
dziewczyny rodzcie te swoje dzidzie;-) powodzenia:-)
 
reklama
Do góry