reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

A u nas teraz świei słońce ale za to wieje... rano lało jak cholera. Oszaleć można z taką pogodą.

Cos mi się wydaje, ze tu u nas cisza przed burzą i jak już się zaczniemy rozpakowywać to hurtem.
 
reklama
z polakiem, giebelsy nie wchodza w gre:-):-):-):-D:-D:-Da musialam sie tu przeniesc bo on tu mieszkal predzej ale i tak bym nie chciala jechac do Polski tu sie idzie szybciej wsyzstkiego dorobic.To zycze udanych zakupow papa
 
czesc wszystkim:-)
Widze ze powoli panie sie rozdwajaja,gratulacje wszystkim rozdwojonym a czekajacym wiele cierpliwosci.
U nas juz miesiac minal,pierwsze koty za ploty,na szczescie jeszcze nie nadeszly kolki czy bole brzuszka,jak bedzie tak jak jest to bedzie super.Wstaje ze dwa razy w nocy,pokarmu mam az nadto,bo nie zdaze pomyslec o malenstwie a juz mi wycieka mleko.A karmienie powoduje ogolnie ze zaczynam byc senna,jak tylko on zacznie jesc to mi glowa zaraz opada i spac sie chce na potege.
Dolaczam fotki rodzinne,czule buziaki siostrzyczki dla braciszka,ja z dziecmi,a i moze wrzuce tez bociana.Mozna go wynajac na tydzien zeby oznajmial wszystkim ze nowa dzidzia w domu,taki amerykanski zwyczaj.




 
Madziarka, super zdjęcia! śliczne dzieciaczki :)
Jeśli przez miesiąc nie miałaś problemów z kolkami, to pewnie już ich nie będziesz miała - tego Wam życzę i cieszę się, że wszystko tak pomyślnie sobie płynie...
 
Witam :-)
Jak samopoczucie dzis?Ciagle w dwupaku wszystkie?
Ja wczoraj jak sie polozylam nie moglam usnac:wściekła/y::no:, wiercilam sie krecilam i nic.:sick:
A jak juz zasnelam to bole brzucha - podbrzusza od ciezaru Malenkiej, zebra skopane strasznie i obolale.
Spie jak ''zajac pod miedza''.:confused2::dull:Dzis mam jakies dziwne pobolewania w srodku tkj. to byla szyjka ale nie wiem czy to to ...:no::eek:
Kasiulec81 - Ja nie licze na to ze sie rozdwoje w swoim czasie:-:)no:, terminowo powinnam byc 1:tak: ale jak to bedzie nikt tego nie wie niestety..czuje ze bede miala Mala pod koniec lipca ok.20 - wywolany porod bo nic sie nie dzieje a w sobote moj termin - skurcze za lekkie i bardzo rzadkie wiec nic nie oznaczaja.:-:)dull::eek::nerd:
Porozmawiam dzis do Malej zeby wyszla do Nas.:tak:Trzymajcie kciuki. Ja trzymam za Was zawsze jak wchodze na ten watek zastanwiam sie:-):-p i zzera Mnie ciekawosc czy moze nastepna sie rozdwoila?:happy2:

Kasia @ 25- Ja tez ciagle mysle tylko o jednym,:tak: i zawsze jak sie klade spac to mysle-licze na to i wierze ze zlapie Mnie w nocy a moze nie? Jak bedzie wygladalo to wszystko jak dostane skurczy? czy zdaze zabrac wszystko? czy odejda mi wody czy jak to bedzie? ehhh to taka wielka nie wiadoma...:szok:Bac sie raczej nie boje,ae zawsze jakies obawy sie ma ...:happy2:
Najbardziej sie boje ze odesla Mnie do domu bo skurcze beda co 7 min np.:szok::-( a nie co 5 a slyszalam od Dziewczyn co juz rodzily w Uk ze odsylaja do domu jesli nie masz co 5 minut.:no::szok::angry:wkurze sie strasznie...:wściekła/y:

Madziarka - Sliczne zdjecia , Maluszek slodziutki..zjdlabym takie dzieciatko juz sie nie moge doczekac jak bede calowac swoje te..male stopki, raczki faldki, ehhh cudowne
 
Kasiu no to w sumie tak jak ja Moj tez tu byl wczesniej duzo wczesniej niz ja:-) bo az 13lat:szok:

Madziarka sliczne dzieciatko:tak:

Buziaczek nie martw sie jeszcze troszke to juz koncowka:-)
 
Madziarka Twój Maluszek jest przesłodki :-) tylko pozazdrościć szczęsliwej rodzinki :tak:

Buziaczek żadne tam wywoływanie, urodzimy same i już! Ja się szykuję na następny tydzień :-D
 
Ja juz zwatpilam w to ze urodze w terminie lub delikatnie po terminie.:-(Polozna powiedziala ze ze jak sie nie ruszy 12 dni od 7 lipca to bede miala wylowywany porod.
Bo strasznie cichu u Mnie Mala sie rusza, nie mam zadnych skurczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: - tych delikatnych i nieregularnych oraz bardzo rzadkich nie licze nawet.:dull::crazy:
Ale ja mam pecha ...ehh
Jestem zalamana. Juz powinnm byc ku rozdwojeniu..:sick::eek:a tu wielka cisza.:eek::wściekła/y::angry::no::-(Jak byscie juz byly tak jak Ja 4 dni od terminu i bylo by tak cicho jak u Mnie tez byscie cicho nie siedzialy..uwierzcie Mi.
Ehh..zmykam bo marudze strasznie.
Ale nie da sie inaczej...:nerd:
 
reklama
Witam wieczorowa pora:-)

Jesli chodzi o mnie, to czuje sie dobrze, od paru dni mam skurcze wiec chyba dobrze:tak: wczoraj jak mnie zlapal:szok: od posladka po cala dlugosc nogi.
Jesli chodzi o obnizenie brzuszka to nic nie zauwazylam, moze sie nie przygladalam wczesniej, sama niewiem nie potrafie tego ocenic:wściekła/y: pepka niemam wystajacego, wiec chyba moj maly sie nie spieszy:-)

Ankami widze ze chyba masz kontakt z Zeberka, dlaczego maja jej dzisz wywolywac, termin miala na 20 ktoregos, czy cos jest nie tak?

Madziarka sliczne zdjecia i rodzinka na nich:-)
Buziaczek tak jak Kasiulec pisze zadne wywolywanie, owszem to naturalne ze kazda z nas jest niecierpliwa i chce tulic swoje malenstwo w ramionach, a zwlaszcza gdy jest to juz koncoweczka, ale wez pod uwage ze dziecko ma czas przyjsc na swiat od 38 az do 42 tygodnia, tak wiec masz jeszcze troche czasu, a jesli minie ten czas to wtedy pomysl o wywolywaniu.

U mnie pogoda, jak u wiekszosci z Was, czyli chlodno i deszczowo, ale dla nas ciezarowek to lepsze to niz upaly.

Pozdrawiam lipcoweczki
 
Do góry