reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Jeszcze Karinka urodziła, miał być chłopak a w expresowym tempie wyszła dziewczyna ;) Ale też załapała się na czerwiec (29.06) a miała termin dokładnie taki jak mój.

A dziś lekarze planują Zebrrze wywołać poród - zobaczymy...
 
reklama
:-)Witam a ja znowu nic juz wczoraj mialam nadzieje ze pojade a tu:no:dzisiaj bylam wyspana juz o 3.15 w nocy i zasnelam moze wkoncu kolo 6 te noce sa straszne a to wszystko przez te nerwy:wściekła/y:nie da sie o tym nie myslec i codziennie rano jak wstaje to sobie mysle ze jakbym jechala w nocy to bylo by juz moze po wszystkim:-)czy wy tez sie troche boicie???????pozdrawiam i zycze milego dnia
 
Witam w ponury dzionek,
u mnie deszczowo, stopy sine i opuchniete:-(.Wstalam o 9:20:zawstydzona/y: posprzatalam lazienke, pomylam naczynia i podlogi.Dopiero zjadlam sniadanko bo jakos wczesniej nie mialam apetytu:-(.Mala szaleje w brzuszku, wczoraj tak sie ruszala ze mialam wrazenie jakby chciala juz wyjsc:-) ale tatus pomasowal brzuszek i dziecko uspokoilo sie:-D:-D

No i czekam z niecierpliwoscia na wiesci o Zeberce
 
anka26`07 u mnie tez dupiata pogoda leje non stop mieszkamy niedaleko siebie wiec nam sie udalo w tej ciazy z ta pogoda na szczescie nie bylo takich upalow jak w polsce:-)
 
u mnie tez pada, chlodno 17 stopni:happy2:, ale co tam lepiej tak niz te upaly:-)
ja dzis spuchnieta jak balonik:confused2:...
dziewczyny wyruszjacie wreszcie na te porodowki;-), niech wreszcie zacznie sie cos dziac:sad:
 
Kasiu wlasnie sie dopatrzylam ze mieszkasz blisko.Jak jest pogoda to w weekend wybieramy sie z Moim na Kaarst:tak: ale w tym roku jeszcze nie bylismy:-( zreszta dobrze ze nie ma upalow wiec swietnie sie wstrzelilysmy. Mam nadzieje ze po porodzie bedzie lepsza pogoda i bedzie mozna wyjsc z wozkiem na spacerek
 
Anka26,07 a gdzie bedziesz rodzila??????bo ja w Neuss w Lukaskrankenhaus a do lekarza jezdze do Düsseldorfu do polskiego ale zajebisty lekarz:tak:A w Kaarst nie ma co robic przeciez:-):-):-)pozdrawiam cie:):):)ide robic obiad.A z Polski skad pochodzisz?????bo ja ze slaska:-):-):-)
 
Ja bede rodzila w Grevenbroich, do lekarza jezdze do Monchengladbach rowniez do Polaka:tak: A z Polski tez jestem ze slaska:-) mieszkalam 35km od Katowic w strone Wisły.W Kaarst tylko lezymy nad woda:-D:-D
 
reklama
tak tez myslalam o tym kaarstersee przypomnialo mi sieja tez juz tam dawno nie bylam 2 lata:)ja kolo Bytamia a dokladniej Tarnowskie Gory tez gdzies 35km od Katowic ale w druga strone.Mam nadzieje ze kiedys sie bedziemy mialy okazje spotkac z naszymi dziewczynkami:-):-):-)na kawe.Pa
 
Do góry