reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witam Wszystkie Lipcoweczki
Jak samopoczucie?Jak brzuszki?​

Ankami - U Mnie tak samo jest z ta ubikacja :-)- ubikacja to Moje drugie krzeselko.:zawstydzona/y:Podobno to normalne - takie oproznianie ciala..przed porodem bo, glowka Dzidziusia jest niziutko i uciska i chce Nam sie czesciej do wc.​

Dziewczyny- Ja tez tak od 36tygodnia- sprzatalam intensywnie, odkurzalam, biegalam i skakalam,mylam okna,nogi w zlewie,pilam herbate z lisci malin ,jezdzilam samochodem po dolakch-pagorkach, itp. itd.zeby wszystko przyspieszyc i zobaczcie..nic sie nie:no: ruszylo - juz nawet ktoregos razu za bardzo sie przepracowalam i straszynym samopoczuciem sie to skonczylo:nerd::sick::eek:.
Wiec uwazajcie..na Siebie.:tak:
W sobote nawet biegalam po schodach w ta i spowrotem dwa pietra/30min.
Tez nic nie pomoglo - a tak sie zgrzalam i zadyszki dostalam-kondycja spadla strasznie :szok::-Dhe he .
Na Mnie nic juz nie dziala poprostu.:happy2:
Ja juz sie pogodzilam z tym,:tak: ze przyjdzie ten czas i urodze - ale kiedy to nie wiadomo:-:)dull:.
Szczerze..to...
Nawet obawy, leki, strach itp. Mi minely, bo wszystko zamienilo sie w pozytywna energie i czekam Sobie (troszeczke)spokojniej:tak:.
Zycze cierpliwosci.
Pozdrawiam Pa​
 
Witam niecierpliwe ciężarówki. Widzę, ze wszystkie chciałby już rodzić. No niepowiem mi tez juz się dłuży ale nauczona doświadczeniem z poprzedniej ciązy staram sie być cierpliwa. wojtek urodził się 12 dni po termnie i to było najdłuższe 12 dni w moim zyciu. Liczę, ze Juleczka bardziej sie pospieszy no ale zobaczymy.
O dziwo, od dwóch ciąża absolutnie nie daje mi się we znaki. No wiadomo trudniej się przewracać z boku na bok, ale noce mam max z 1 pobudką na kibelek więc się wysypiam. :-)
Życzę wszystkim spokojnej nocki i kto wie, może jutro któraś z nas się już rozdwoji?!?
 
hejka,

oj tak ta niecierpliwosc to rzeczywiscie dobija... ja bylam dzisiaj na usg i moj synek jest raczej wagi lekkiej bo ma 2800 w polowie 38 tygodnia ... ale poza tym zdrowy ... coraz mniejsze szanse na to ze odwroci sie glowa w dol ... :/ w nagrode ze byl dzielny w czasie badania dostal wozek dzisiaj :) teraz to juz wogole neicierpliwie czekam. jutro bede prasowac powloczki na jego posciel i przyznam, ze troche myslalam o podobnych wyczynach co Buziaczek1626, ale sie wstrzymam jeszcze hihi tez mnei korci do wielkich porzadkow, zeby tylko mały chcial juz do mnie wyjsc :)

spokojnej nocy, niewielu wizyt w toalecie i lekkiego brzuszka :)
 
Cześc lipcóweczki!
Tu starsza stażem o rok i 1 dzien lipcówka 2006;-) zagladam do was i patrzę czy już może macie pierwsze dzieciątko lipcowe? My wczoraj obchodziliśmy pierwsze urodzinki synka...mówię Wam jak to zleciało!!!!!!:szok: Trzymam za Was kciuki,żeby porody były lekkie i żbyście w końcu ujrzały swoje maleństwa po drugiej stronie brzuszka!Powodzenia z całego serca!!!!!!!:-)pozdrawiam!
 
Ola ucałuj Oliwierka od wszystkich cioć z okazji urodzinek :-) o ile dobrze liczę to z lipcowych mamuś już trzy się rozdwoiły ale wszystkie 3 w czerwcu.
Ja wciąż nie mogę uwierzyć, że to już ten miesiąc :tak: to oczekiwanie strasznie zawróciło mi w głowie. Nie potrafię znaleźć sobie miejsca, ani skupić się na niczym no może za wyjątkiem sprzątania mieszkania :-D ale to nie wymaga zbyt wiele skupienia. Książki i pisma jakie ostatnio mi wpadają w ręce są też jak najbardziej w temacie" Ciąża", "Poród" "Rozwój dziecka" i.t.p. Jak biorę się za coś innego to po kilku zdaniach odlatuję i nie wiem co czytam. Normalnie ten brak koncentracji mnie zadziwia :szok:
AgnesBest daj dzieciakowi jeszcze troche podrosnąć, nie bądź taka i go nie wypędzaj z siebie;-):-D a może jeszcze się obróci główką w dół, bądź dobrej myśli i ...rozmawiaj z nim namawiaj go do przewrotu to działa :tak:
Buziaczek cały czas się zastanawiam która z nas dwóch będzie pierwsza i...cały czas obstawiam Ciebie. Ja myślę, że urodzę w przyszłym tygodniu więc już niewiele czasu Ci zostało ;-)
 
Alkmena dzieki za info, mam nadzieje ze u niej i u maluszka wszystko wporzadku.

Wsciekam sie bo jakies ochydne krostki mi na dekolcie wyskoczyly, strasznie to wyglada:wściekła/y::wściekła/y:

Miewacie, tak jakby "skurcze" w okolicach bioder i ud:confused: bo mnie tak od dwoch dni cos lapie.

AgnesBest maluszek ma jeszcze troche czasu na przybranie na wadze:tak: A jesli chodzi o zmiane pozycji, to dokladnie jak Kasiulec pisze, mow do maluszka to naprawde dziala, pozatym sa specjalne cwiczenia ktore pomagaja zmienic pozycje, bodajze na pilce, kurcze niepamietam jakie to bylo ale jest takie(musialabys poszukac w necie).

Ola Wszystkiego najlepszego dla Oliwierka!

Ja mowie juz dobranoc, spokojnej nocki lipcoweczki:-)
 
Witam wszystkich!
No dzisiaj to nawet do 5:40 pospałam bez budzenia się na siku :-) także jestem świeżynka wypoczęta gotowa na kolejny dzień. Dzisiaj to mam przeczucie, że któraś się na pewno rozpakuje. Miłego dzionka Mamuśki :happy2:
 
reklama
Do góry