reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Ankami na pocieszenie powiem, że bóle stawów mam zarówno w prawej jak i lewej dłoni, dodatkowo prawa mi drętwieje... ehhhh :wściekła/y: A jeśli chodzi o skurcze to jakimś cudem w czasie ciąży miałam tylko jeden... Oprócz magnezu trzeba łykać też potas... Ja od 22tc do 34tc łykałam AsmagB6 a teraz Aspargin

magdalenko - ja ostre bóle jak na @ miałam dwa tygodnie temu, w ciągu 2 dni bolał mnie brzuch po kilka godzin... potem się uspokoiło i ostatnio po 10-15minut mnie boli...


też nie lubię się powtarzać;-) ale chciałabym już urodzić :tak:
 
Witam:-)ja czuje sie rewelacyjnie ale zaczyna mi sie juz powoli stawiac te czekanie chcialabym juz jechac i miec to wkoncu za soba bo czym dluzej czekam tym bardziej sie boje a mala jak nazlosc nie chce wyjsc.Skorczy lydek ostatnio w ogole nie mam :tak:pije nawet kawe pazona czego przez cala ciaze nie robilam :-):-):-)wszystko robie i nic no trudno pozostalo cierpliwie czekac
 
Cześć Kobiety :-)
U mnie dzisiaj prawie żadnych skurczy i ogólnie cisza i spokój w rejonie brzuchowym :tak:
Ankami polecam Asmag forte na skurcze łydek. Jest bez recepty a mi lekarz zalecił 3 razy po 1 tabletce. Oprócz tego piję po 2 kubki mocnego kakao bo coś mi ostatnio bardzo zasmakowało i nie mam problemów ze skurczami nóg. Palce dłoni w stawach auuuu wiem co znaczy ten ból :tak::tak::tak: szczególnie rano po przebudzeniu. Za to estetyka moich łydek i kostek pozostawia wiele do życzenia. Nogi od kostek do połowy łydki mam bardziej różowe i z popękanimi naczynkami bleee na kostkach to aż mam takie placki od popękanich żyłek. Smaruję sobie nóżki żelem chłodzącym dla cięzarówek i trzymam wieczorem wysoko, boję się że mi takie popękane żyłki zostaną :szok:
Sensi super, że ciąża nie przeszkadza Ci w pracy. Mi by chyba teraz nogi strasznie puchły od siedzenia za biurkiem. No i stres zadecydował,że od 5 m-ca odpuściłam sobie robotę. Co się pojawię ze zwolnieniem to aż mnie ciarki przechodzą, że miałabym znosić tę atmosferę w ciąży (praca w banku).
Magdalenka bóle jak przy miesiączce i mnie nie są obce ostatnio. Takie kłucie i jeszcze jakby jajniki mnie rwały, zwykle wieczorami jak leżę już w łóżeczku. Ale od 2 dni mam spokój.
 
ja juz cale mieszkanko wysprzatalam, wlacznie z oknami dzisiaj:-)
tak bym chciala urodzic na ten weekend:-( zobaczymy....
 
ja juz cale mieszkanko wysprzatalam, wlacznie z oknami dzisiaj:-)
tak bym chciala urodzic na ten weekend:-( zobaczymy....

Ja też sprzątnęłam mieszkanko, kurcze zauważyłam, że bardzo poprawia mi to humor czy jestem nienormalna :rofl2::confused:
Magdalenko Ty to strasznie niecierpliwa jesteś :-D jeszcze zdążysz 3 razy te okna pomyć do porodu, zobaczysz. Nie no ok nie będe Cię straszyć ale ja niby miałam urodzić przed terminem wg doktorów ;-) a coś się nie zapowiada. Coś czuję w kościach, że ten tydzień spędzę jeszcze w dwupaku i dopiero może, moooooże pod koniec następnego Krzysiek ze mnie wystrzeli - jak korek od szmpana :-D:-D:-D
 
Kasiulec81 - lepiej, żeby nie wystrzelił :-D jakiś czas temu ktoś gdzieś pisał, ze jakaś dziewczyna siedząc na kibelku zaczęła rodzić i urodziła w ciągu paru minut w łazience w domu... dziecko z niej podobno wyleciało :szok: wezwali z mężem pogotowie, na szczęście wszystko było w porządku.... :szok:
 
Kasiulec no jestem niecierpliwa:zawstydzona/y: to prawda, ale tak bym chciala...
no ale ktora z nas by nie chciala miec juzswojego malenstwa przy sobie;-)
 
reklama
Kasiulec ja mysle ze jestes normalna, hihi:-D:-D Ja rowniez lepiej sie czuje jak wszystko lsni:-) Czasem to moj M ma juz dosc, bo wszystko musi byc perfekt:-D wiec to chyba ja powinnam sie nad soba zastanowic:-D:-D

Alkmena:szok::szok:nie strasz, to Ci dopiero numer:szok:

Apropos Zebrry czy ktos cos wie o niej, zawsze taka aktywna a teraz cisza:confused: moze sie rozdwajac zaczela?
 
Do góry