reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ankami ja jutro też idę do szpitala na KTG. Opiszę już po, co i jak.

Magdalenka2411 faktycznie drobna z Ciebie kobietka. Moja mama ma 157 cm wzrostu i rodziła moją siostrę a po kilku latach mnie w 3 godzinki siłami natury a ważyłyśmy po 3300. Grunt to dobrze zbudowane siedzenie ;-):-):tak:

A dzisiaj to mam wilczy apetyt. Wrzucam w siebie wszystko co popadnie: bób, truskawki ze śmietaną, potem jak już straciłam pomysły to poszłam do teściowej i dalej wsuwałam ciasto, lody, zupę szczawiową . Oj, że mój żołądek jeszcze się nie zbuntował to zakrawa na cud :-D:-D:-D
 
reklama
Witam, ale mam wiadomość!!!
magdalenka urodziła !!! :-D:-D:-D
o 23 58 odeszły wody,
porod nat bez zzo,
0 7 10 Basia wyszla na świat :-D
waga 3060g
9pkt
pozdrowionka

__________________
 
:-) Magdalenko jeszcze wczoraj wieczorem pisalam zebys brala sie do roboty;-) no i wzielas sie!!!!!!!! BRAVO, az trudno uwierzyw ze tak szybko poszlo.....:szok:
gratuluje Ci :tak::tak:Basienki
 
Wielkie gratulacje dla Magdalenki! Świetnie, ze masz już córeczkę po drugiej stronie. Czekamy na ralację z sali porodowej

Ja dziś byłam na kontorli w poradni diabetologicznej i .... szyjka skrócona, główka bardzo nisko ( to wyjaśnia moje biegi do toalety i bóle podbrzusza) czyli wszystko idzie w dobrym kierunku. Trochę mnie już wkurza jak kolejny lekarz mi mówi " ale brzuszek to ma pani malutki". No co ja za to mogę. taki jest i już. I potem jeszcze słysze, ze dziecko pewnie tez małe. Do usg idę za 2 tygodnie ( no chyba, ze Julka wczesniej wyjdzie na świat) i wtedy może się dowiem ile waży. dzisiaj lekarka z poradni mi powiedziała, ze Julka może być mniejsza niż Wojtek, bo łożysko było odklejone a przez to gorsza wymiana składników odżywczych. No i może powienna się cieszyć, ze dziecko nie za duże bo łatwiej urodzić ale jednak trochę mnie to zmartwiło.

Miałam do Was częściej zaglądać ale ostatnio nie mam czasu. Najpierw pojechaliśmy na działkę do rodziców, potem były 2 urodzinki mojego Wojtusia a zaraz następnego dnia Wojtek się rozchorował. Dzisiaj już nie ma śladu po gorączce i właściwie sama się zastanawiam co to było. Od poniedziałku bardzo gorączkował powyżej 39 stopnii i temperatury mu nie mogłam zbić. Wczoraj po południu porządnie się wyspał i wypocil i dziś jest jak nowonarodzony!
 
reklama
Rita, to spóźnione ale serdeczne uściski urodzinowe dla Wojtka!
A na to USG to jakoś strasznie późno Cię umówili. Kiedy miałaś robione ostatnie (poprzednie)?
 
Do góry