reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Negri i Asia serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zycze wam zdrowka i wiele radosci z waszych pociech:tak:
ale macie juz fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:tak::tak:;-);-):-):-):cool::cool:;-);-)
 
NERGI ,ASIA
Ja również z całego serca wam gratuluje i życzę samych najcudowniejszych chwil z maluszkami :-):-):-):happy::happy::happy2::happy2:
 
hihihi
z tymi szpitalami to prawda!!!!
sama dzis bylam na badaniu, potem na oddziale, potem znow badanie, ogolnie 5h w szpitalu, zeby wyjsc z niczym.. :sorry2:
tzn dobrze jest, bo w kazdej chwili moge sie spodziewac porodu, z tym ze jak wrocilam do domu, to mnie rodzinka "opieprzyla" ze skoro tak, to czemu juz nie zostalam na miejscu :-D:laugh2::-D

takze leki na podtrzymanie odstawione, glowka porzadnie wklinowana, macica aktywnie sie kurczy, szyjka mieknie.. pytanie kiedy Mala postanowi wyjsc...
ogolnie jest to pierwszy dzien mojej normalnej aktywnosci bez oszczedzania sie tzw "polegiwania", bo wreszcie mam pozwolenie od lekarza zeby rodzic... no wiec gadam sobie z mala i dochodzimy do wniosku ze moze juz :tak:

Polozna dzisiaj stwierdzila, ze dzidzia jest DUZA (ok 3500 g), potem zapytalam jeszcze ginekolog co ona mysli (okreslila na CONAJMNIEJ 3300 g..) a biorac pod uwage ze mam 158 cm wzrostu i jestem istota drobna, to wolalabym zeby juz nie rosla... czytajcie: urodzila sie :sorry2:
takze natura naturą, ale mam nadzieje, ze do corci przemowi moje zdrowo rozsadkowe paplanie i postanowi wyjsc bardzo wkrotce :tak::laugh2:
 
Gratulacje dla swiezutkich mamus

Kochane jak ja sie ciesze ze laseczki urodzily
Moj mi mowi ze mam sie rozdwajac, nie moze sie doczekac no ja rowniez:tak:

Ciasteczek juz nie ma ale jak by co to zrobie wiec na kawke mozna wpasc
 
reklama
Witam wszystkie Lipcówki!!
Jejku!!! Super wieści... mam wrażenie, że mnie tylko chwilkę na forum nie było (hmm.... jakieś kilka miesięcy w sumie ;) a tu już dziewczyny rodzą!!
Bardzo się cieszę i normalnie się wzruszyłam, jak małego zdjęcie zobaczyłam! Gratuluję Dziewczynom, ale też dzielnym Tatusiom (nie tylko amorkowym!)
A ja chyba nie jestem normalna, bo z jednej strony rozumiem uczucie niedoczekania się (kiedy to wreszcie będzie!!!) ale tak naprawdę zaklinam mojego juniorka, żeby się nie spieszył za bardzo. Powody mam ważne - chcemy się jeszcze przed narodzinami Malucha przeprowadzić, tylko póki co mieszkanie w kompletnej rozsypce...
 
Do góry