reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Marika, przecież nie napisałam, że ono tuż po urodzeniu ma być do kogoś podobne, tylko chodziło mi o czystą genetykę. Ja podobno jestem do ojca podobna, ale jeszcze większe podobieństwo widzę między mną a jego siostrą.

Jazztina, widocznie te warstwy brzucha są na tyle prześwitujące, że kształty przez nie widać. I podobno dziecko zupełnie inaczej reaguje na te znane twarze (musi być w odległości ok. 25 cm od twarzy, żeby ją rozpoznać z życia płodowego). Tam w brzuchach nosimy niesamowite zagadki i wielkie tajemnice :)

Bazylia, no ja dam się Tobie wyciągnąć na zakupy. Lubię łazić po sklepach, ale daleko mi do takich lasek "Seks w wielkim mieście" ;) Ale z takim rekinem jak Ty - aha i z tą zakupoholiczką Zebrrą ;-) - to zakupy powinny być przyjemnością. Więc się zapisuję na jakiś Twój wolny termin ;-):-)
 
Jazztina, tego właśnie dokładnie nie wiem. Tak do ok. 21-23 tc oczy ma chyba jeszcze zamknięte.
Zdziwiłam się, bo położna kilka razy powtórzyła, że dziecko słyszy od 6 tygodnia, a przecież ucho wykształca się później....

Bazylia, chyba w zakupach Zebrra ostatnio podawała jakiegoś linka do śpiworków i rożków. A dokładnie to tu: https://www.babyboom.pl/forum/lipiec-2007-f127/maluszkowe-zakupy-8236/index95.html
 
Kochane ja nie napisałam że wy mnie drażnicie czy cioś chodziło mi idę drogą wyłazi sąsiadka i mówi ale ta ola podobna do cioci joli....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: włażę do wsiowego sklepu i słyszę od innej osoby ale Ola podobna do jarka(ciekawe gdzie :laugh2::laugh2:hehehe) mnie to wkurza że ktoś stał nad wózkiem i rozmyślał hmm do kogo dziecko jest podobne nosek zadarty do do babci ani...itp ręce się rozkładają...dziecko ma czyjeś rysy to na pewno bo geny dużo robią to podstawa..mojej kumpeli córka jest podobna do tatusia-uład ust, oczy i włosy jego...a raczej po nim i tu akurat są wszyscy zgodni bo podobieństwo jest uderzające:tak:;-)
 
cześć ja dopiero teraz bo mój M. jest na urlopie w domku sobie siedzimy do wtorku, ale suupeer:laugh2:
negri - gratulacje córci :laugh2:

jazztina - dobrze mieć lekarza do którego zawsze można zadzwonić, a orzeszki trzeba jeść ale włoskie, mi mama naobierała całą wielgachną michę, a na laskowe jestem uczulona, a jeszcze wpierdzielam pistacje, ale po nich się średnio czuję :baffled:

marika - jak masz problemy z oddychaniem to nie leż na plecach ;-) teraz dzidziuś już uciska na przeponę a będzie coraz gorzej :-(

A co do podobieństw mi zawsze mówiono córka tatusia, teraz że wyglądam jak mama, ale przez tel. nikt nas nie rozpoznaje, hehe


 
Anka, do końca kwietnia jestem tu udupiona.. ale potem jak wyjdziemy na miasto.. ale będziemy wyglądać, trzy grube babska ;))
 
reklama
Dzięki dziewczynki za gratulacje ale szczerze powiem że już od jakiegoś czasu czułam że dziewczynka bo do brzuszka mówiłam np. "nie kop mamy maleńka" zawsze jakoś tak w formie żeńskiej ;-) ;-) ;-)
A wiecie co dzisiaj rano mój mąż mnie zszokował bo oświadczył mi że jutro bierze wolne bo musi mi firanki na święta zmienić i posprzątać bo ja mam odpoczywać !!!!! Normalnie w szoku jestem totalnym ale szczęśliwa że mam go koło siebie :tak: :tak: :tak: :-) :-) :-)


Nicoya zdjęcie Haniusi naprawde śliczne ale ja chyba nie zdecyduje się na 3D :tak: Wolę mieć niespodzianke jak wygląda maleństwo :tak: Kiedyś kobiety nawet płci nie znały i było dobrze hihihi :-)
 
Do góry