reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Niusia_23- codziennie pozeramy z moim Maleństwem od 1,5-2kg truskawek. Juz się bałam, że moje dziecko będzie alergikiem truskawkowym, ale połozna ze szkoły rodzenia powiedziała: "Spookojniieeee... Jeść na co ma się ochotę, tylko uwazać na mleko UHT. No i na ilości."
Wiec uważamy. A truskawki wcinamy!
 
reklama
Alkmena- Znowu sie potwierdza, że jak coś jest prywatnie czyli za KASĘ to jest możliwe! Obrzydliwy kraj. Fajnie, niech sobie strajkują, tylko dlaczego My musimy na tym cierpieć??
 
Pregowka - dzieci w brzuszku nie odczuwaja tak meczaco czkawki jak My, dla nich to jest pewien rodzaj cwiczen swoich nie dokonca wyksztalconych narzadow - tak gdzies wyczytalam;-)

Ja teraz to pozarlam mnostwo kaloriii:szok::zawstydzona/y::-( poszlam na dol, bo mnie naleciala ochota na placki ziemniaczane z cukrem i smietana,.. ale ta angielska nie jest tak dobra jak polskaa smietana i przez godzine smazylam...a teraz zjadlam i poprawiam truskawkami ojejku ...po ciazy nie bede sie tak rozpieszczac ...:-p:dry:he he
 
buziaczku - chciałabym Ci zwrócić uwagę na coś, co mnie bardzo drażni w Twoich wypowiedziach... przebywam na różnego rodzaju forach od 8 lat i obowiązuje na wszystkich tzw. Netykieta - Wikipedia, wolna encyklopedia jest to zbiór zasad obowiązujących na forach :tak: jest ich bardzo dużo i zależą jeszcze od tematyki danego forum, pozwolę zacytować sobie kilka z nich:
  • Pisanie WIELKIMI LITERAMI oraz używanie wykrzykników oznacza krzyk lub podniesiony głos. To tak jakby ktoś stał nad nami i krzyczał prosto w ucho...
  • Staraj się pisać tak, aby czytający nie głowił się nad zrozumieniem tekstu. Używaj znaków interpunkcyjnych (kropka, przecinek), a każde nowe zdanie zaczynaj od dużej litery.
  • Jeśli zwracasz się do konkretnej osoby napisz jej nick pogrubioną czcionką a jeśli zwracasz się do kilku osób w jednej wiadomości oddzielaj wypowiedzi do nich dodatkowym akapitem
  • Dłuższe partie oddzielaj znakami nowego wiersza (ENTER) lub akapitu. Nie centruj tekstu.
W Twoich wypowiedziach występują akurat wszystkie wymienione przeze mnie naruszenia zasad Netykiety (nie wiem czy BB ma swoją Netykietę ale te punkty występują niemal na każdym forum, zauważ w jaki sposób wypowiadają się inne dziewczyny i jak wyglądają ich posty). Przeważnie używasz BARDZO jaskrawej i powiększonej czcionki (wszystkie używamy rozmiaru "2"). Unikaj wielokrotnego pisania tych samych liter (np. zrobilooo, seriooo, ruszaaaa). Dodatkowo w stosunku do swojej osoby używasz zaimka pisanego z dużej litery (Mi) a w stosunku do innych zdarza Ci się pisać z małej (ci).


Ubarwianie tekstu i naruszanie zasad o których napisałam jest bardzo drażniące... a że mam dziś gorączkę... to drażni mnie to chyba potrójnie...:dry: dlatego się w końcu wypowiedziałam :dry:
 
Pregowka dokladnie tak, jesc na co ma sie ochote(teraz jeszcze mozemy) bo wiem ze gdy sie karmi piersia trzeba uwazac m.in. na truskawki bo moga uczulac ale teraz jedzmy ile damy rade:-D Ja dzien w dzien zjadam ok 1kg truskawek i tyle samo bananow, a moj M czasami sie podsmiewuje ze mnie ze jestem jak malpka:-D Ale musze przyznac ze taki bananek to najlepsza przekaska dla mnie w nocy, gdy ssie w brzuszku:-)

A jesli chodzi o maluszka to moj tez miewa czkawki, poprostu masuje brzusek i tyle:tak: Czasami mam wrazenie ze przechodzi.

P.S
W ciekawych linkach wkleilam wszystko o karmieniu piersia i tam masz m.in. wypisane co nalezy jesc a czego nalezy unikac podczas karmienia ;-)
 
Alkmena - Doskonale widac, ze masz goraczke...:dry::shocked2:
Nie wiedzialam, ze tak Ci to przeszkadza:sorry::baffled:,i ze cos takiego wogule istnieje...:no::szok:
Postaram sie juz uwazac:tak: i pisac wedlug tych zasad:-D a co do pisania w stylu : ''tymmm'' to u Mnie w miescie z ktorego pochodze sie tak pisze jak sie z kims rozmawia to jest moj styl taki i ''!''-wcale nie krzycze, lubie tez jak jest kolorowo i wesolo.
Czasem zdarzy Mi sie napisac ; ''Mi'' lub ''Ci'' z malej lub duzej ale to z pospiechu.
Dziewczyny uwazajcie i piszcie czcionka 2, i nie na jaskrawo.:crazy::sorry2:
A Ty Alkmeno wyluzuj sie i nie denrwuj sie.:-p
A i jesli Cie denerwuja moje posty, bo sa ubarwione i wesole to poprostuich nie czytaj omijaj je .
 
Buziaczek1626 szukalas kiedys mam z Anglii, wiec jestem...jesli chcesz porozmawiac to ja jestem na marcowych mamusiach 2007 zapraszam:-)
(pisalam do Ciebie tez na innych watkach ,ale niewiem czy jeszcze tam zagladasz:-)) Pozdrawiam
 
reklama
Ja juz zmykam do spania, zycze spokojnej nocy:-)
Jutro chyba sie wybiore na jakies zakupki dla siebie, jak wroce oczywiscie podziele sie z Wami nowymi zdobyczami;-)

Dobranoc
 
Do góry