reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Aniowa to forum to uważaj! oj bo ja to już..nie wiem,odwyk nie pomoże:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: jak dłużej mnie nie ma to chodzę i myślę że te pewnie produkują a potem sterta czytania...hihihi
 
reklama
Marika Ty się nie przejmuj Kochana, bo ja dokładnie takie samo drugie śniadanie dzisiaj jadłam... :) 4 kanapki z żółtym serem z ketchupem i majonezem :)))

Aniowa bardzo dziękuję za życzenia! Jestem niezmiernie wdzięczna, że nie zamierzasz mnie zjeść :)
 
zebrra , Ciebie nie zjem, ale jakimiś resztkami z Waszego obiadku nie pogardzę...
A właśnie skończyłam ostatni element powiększonego śniadania pracowego, czyli jogurcik, więc sygnał, że do domku czas i może jakiś własny obiadek... tylko jescze mojego Wilka po drodze odbiorę.
 
no taaaa - człowiek charuje a tu imprezka na całego hihiihi

zeberrko kochana pozwól bym i ja w dniu Tewgo święta do całej reszty dołożyła i życzenia ode mnie - życzę Tobie byś roztaczała wokół siebie nadal takie ciepło jakie tu roztaczasz, by każda chwila Twego życia wywoływała uśmiech na Twej twarzy i zachwyt w duszy, by źli ludzie zawsze omijali Twoją ścieżkę życia...
...a każda zdmuchnięta świeczka na twym urodzinowym torciuku to nie Twe jedno spełnione życzenie będzie :-D

syla witanko :-D

 
Eh, producentki ;) nie dość, że dzieci produkują, to i stron od cholery ;)

Zebrze już życzyłam. Ale niech się spełnia wszystko dobre czego życzą inni :)

Grubelku, nie myśl o niesprawiedliwości. Poleżeć więcej niż inne to jeszcze nie tragedia. Grunt, że z samym dzieckiem wszystko w porządku. A i Ty przecież w sumie nie masz większych dolegliwości. Głowa do góry! Musi się udać :)

Anna, zwierzyłaś nam się na forum, to skomentuję: przykro jest ogromnie, gdy ludzie nie wiedzą, czego się po sobie wzajemnie mogą spodziewać. Co innego kiedy facet rzuci okiem albo nawet ślini się na widok jakiejś lasi (ja doskonale wiem, na czyj widok Mariuszowi robi się cieplej, ale Mariusz też dokładnie widzi, kto mnie z kolei kręci ;-)), ale niedopuszczalne jest, żeby kobietę z którą zdecydował się związać, traktował jak szmatę :baffled::-( Na upokarzanie żadna ze stron nie może sobie pozwolić.

Aha, no i zbiorowo witam WSZYSTKIE NOWE LIPCÓWKI :)

Wczoraj mój mały Człowieczek przeżył pierwszy głośny koncert odkąd uszy zaczęły działać ;) potańczył sobie trochę w brzuchu ;)
 
Aaaa, no i czy Wy to widzicie?! ten koncert to był taki studniówkowy ;) Już mi zostało tylko kilkadziesiąt dni. A w tym tygodniu suwak wskoczy w siódme okno. O rety! coraz bliżej :)
 
Hej!
Z popołudniowej drzemki wyrwał mnie ostry ból. Ale się nawyłam. Taki mnie skurcz chwycił w łydce, że pierwszy raz zrobiło mi się słabo z bólu. Czułam, że mdleję i spanikowałam. I z tej całej paniki chwycił mnie skurcz w ramieniu. Także mam teraz nieczyną prawą nogę i lewą rękę. Superkaleka!!

Czy poród boli tak samo jak skurcz w łydce??

Syla- witam w gronie lipcóweczek!!!

Dziewczyny - dzięki za komentarze w mojej sprawie. Wiecie, ja to wszystko wiem. Powinnam wziąść jego rzeczy i wypieprzyć za drzwi. Ale szczerze mówiąc - co ja bym bez niego zrobiła? Wystarczy jeden milszy gest z jego strony a zapominam co mi zrobił. Kocham go nad życie i szybko wybaczam takie akcje...
My baby jesteśmy ślepe jak ćmy- mimo zagrożenia lecimy do ognia.
 
Witaj SYla!!


oj kobitki as ja dziś zrobiłam awanturę mężowi :wściekła/y:, bo sam nie wpadł na to, aby zrobić dziś zakupy zawsze dzwonię i mu przypominam i mówię co ma kupić, ale już powinien się przyzwyczaić i pomyśleć, że po weekendzie lodówa pusta i może by się chleb świeży przydał? Ale byłam smutna :-( i głodna, zadzwoniłam sobie do mamy i poprosiłam aby zrobiła zakupy :-p.

Przeszło mi jak zjadłam zdrowy obiad = kasza gryczana (pierwszy raz coś takiego)+mięsko i sos (wczoraj dostałam od teściowej).
No a potem moja mama przywiozła zamówioną wałówę i zaraz teściowa barszcz czerwony przywiezie, no kobiety to myślą :laugh2::-)

A i dziś dostałam od mamy nowe spodnie- dresowe w rozmiarze XL :szok:!
i są w sam raz :zawstydzona/y::baffled:
pozdr
 
reklama
Anno ta animacja jest świetna- wszystko zrozumiałam i się dowiedziałam że ten zabieg nie może spowodować uszkodzenia rdzenia kręgowego-a tak ktoś mnie kiedyś straszył!:no: dodaj to do ciekawych linków co? albo ja to tam wrzucę ale to później bo teraz nie mam czasu za bardzo:);-)
 
Do góry