reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Dziewczyny ze skurczami łydek, już nie raz pisałam, ale powtórzę: jeśli macie gdzieś w okolicy Rossmanna to polecam żel do nóg Babydream (6 zł). W sobotę w nocy byliśmy już zbyt zmęczeni i Mariusz nie posmarował mi łydek. Oczywiście skurcz mnie złapał. I pewnie tak byłoby za każdym razem, gdybyśmy zapominali albo odpuszczali sobie to smarowanie i masaż. Naprawdę. Trwa to może 2 minuty a mam ulgę na całą noc. Jeszcze ani razu nie obudził mnie skurcz, jeśli miałam wtarty żel. I nikt mi nie płaci za reklamowanie tego specyfiku! ;-)
 
reklama
Ankami - yyy u mnie nie ma Rossmanna. Ale chyba zrobię sobie wycieczkę do Katowic po ten żel! To za bardzo boli!!! Ja muszę chyba cały czas smarować, bo mnie chwyciło w dzień :-(. Człowiek leży spokojnie a tu taka niespodzianka. Sąsiedzi chyba pomyśleli, że już rodzę - tak się darłam. Chodzę teraz jak pokrzywiona hehe.

A tak w ogóle używałaś tej serii Babydream?? Bo widzę, że mają w asortymencie:
Warto kupić pozostałe??
 
Anna, dostałam kiedyś od koleżanki ten żel pod prysznic. Nie wiem jakie on miał przynosić efekty i nie wiem, czy działał - po prostu go używałam i tyle. Pozostałych produktów nie znam. Smaruję się sprawdzonymi preparatami innych firm.
 
UWAGA BYLAM NA USG
I PAN DOKTOR ZOBACZYL...
I CZUJE SIE JAKBYM DOSTALA PREZENT :)
BO JESTEM TOTALNIE ZASKOCZONA ;)
...
POWIEDZIAL ZE NA 90%........ KSIEZNICZKA.
MOJA WLASNA.
:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:

...potem jednak przyszly przemyslenia i wiecie co?
boje sie czy moj maz nie bedzie jej kochal bardziej ;)
jestem zazdrosna choc to male jeszcze w brzuchu siedzi hihiihii

Poza tym pan dr skomplementowal moja budowe ciala przy mezu;)
powiedzial, ze taka budowa jest "dobra do rodzenia" hihihi

Syla witam w naszym radosnym gronie:) rodzimy podobnie, ja mam termin na 14.07 :)

Asiu moja dzialka sasiaduje z domem moich rodzicow dla odmiany :) nawet mamy furtke w ogrodzeniu zeby do siebie przechodzic ;)
ale mnie to cieszy, bo ze swoimi rodzicami jestem bardzo zwiazana..mama na emeryturze, wiec dzidzi nie bede musiala posylac do zlobka :)
i zawsze mozna podrzucic dziadkom hihii

Grubelku jak to moj ojciec powiada - nic w zyciu nie jest sprawiedliwe.. :dry: przykro mi ze musisz przez to przechodzic
ale to juz w sumie niedlugo.. z kazdym dniem coraz blizej do wziecia w ramiona tego malego szczescia ktore nosisz pod serduszkiem..
Mysl o dzieciaczku, to czas bedzie mijal szybciej:)
 
Magdalenka, czadowo, że kolejna dziewuszka :) sama nastawiałam się na syna, a teraz cieszę się z każdej następnej panienki :)
A jaka to budowa ciała jest najlepsza do porodu?
 
Właśnie- jaka budowa ciała jest najlepsza do rodzenia?? To ciekawe!!

Magdalenka - gratuluję córeczki!!! Trochę zazdroszczę, bo ja też chciałabym mieć taką małą księżniczkę. Może za drugim razem się uda? :-D
 
dziekuje dziewczyny :)
dalej jestem troche w szoku, bo cala rodzina mi wmawiala ze chlopak bedzie ;-)

ale ciesze sie bardzo :) bede plesc warkoczyki i w ogole :))))

a budowa do porodu heh, to taka malo atrakcyjna bym powiedziala ;)
niska jestem (158 cm) i drobna.. normalnie wazylam 48 kg... aczkolwiek w biodrach troche jest (prawie 90).
Takze dla mezczyzn moze nie szczyt marzen, ale dla ginekologa cudo :-D :laugh2: :-D
 
witam wieczornie!!!

zebra wszystkiego naj naj naj ....:cool:
podobno dziewczyny z szerokimi biodrami maja latwiejsze porody tylko czy aby tak jest moja znajoma szerokobiodrowa rodziła 18 godzin:baffled:
 
reklama
Magdalenka - serdeczne gratulacje!!!
My z mężem nastawialiśmy się na córeczkę, a tu będzie chłopak i dumnie nam to prezentuje na każdym usg:-)))
Ja wielką specjalistką od bioder to nie jestem, ale chyba nie ma reguły. Moja znajoma - mała, chuda, wąskie bioderka - takie "5 minut na małym zegarku" - niby budowa wcale nie porodowa, a urodziła w takim tempie, że położne się śmiały, że ledwo zdążyła na porodówkę. Mąż ją odwiózł do szpitala, jak wody odeszły i pognał do domu po ubranie dla niej, bo przy pierwszym dziecku tak spanikowali, że pojechała rodzić w szlafroku, i jak wpadł do domu - a daleko nie mają ok. 20 min, to już mieli synka.
Też bym chciała tak szybko i jeszcze może być prawie bezboleśnie:-)))
 
Do góry