reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Malwinko to lekarz nie jest pewny? może się myli co się zdarza, zresztą napisałaś że chyba jest ryzyko poronienia....oby było wszystko dobrze, nie wiem co mam ci poradzić:sick: lekarz powinien dalej cię "poprowadzić" wysłać na kolejne badania...zrobić jakąś konsultacje z innymi lekarzami,wiesz to pierwsze tygodnie słabo widać, może faktycznie trzeba czasu....Myśl pozytywnie, chociaż na pewno to nie łatwe i non stop o tym myślisz...
 
reklama
Marika - :-)

No wlasnie,no!!Ja nie mialam usg,a chce,bo nie wierze, no jak oni z macanka stwqerdzaja ciaze, no jak??Mam juz karte,a usg mam miec dopiero 19 grudnia. To bedzie 12 tydzien wiec wtedy zrobi sie pomiary NT i tym podobne, no ja wiem,ze dzien po usg juz moze byc cos nie tak i to mi zadnej gwarancji nie daje,ale jakos tak lepiej bym sie czula, gdybym miala. Ja mam nowego gina teraz,bo do tamtego juz nie pojde, choc fajne u niego bylo to,ze robil usg co wizyte. Ta chyba tak robic nie bedzie,ale chocia znie wyszkuje wymyslonych przypadlosci. Mam dola!!Nawet obajwow zadnych takich wiekszych nie mam, chce usg!!chciaalm jechac prywatnie, to Arek mi psioczy,ze juz wymyslam,ze na co, po co, ze przeciez bede miaal 19 grudnia :-( Tak dlugo mam czekac????????????:-(
 
dzieki kochane! no ja jestem dobrej mysli chociaz na prawde nie wmiem co myslec? lekarz jest dobry- profesor -a sprzet usg tez najlepszej klasy bo to w prywatnej klinice w Londynie(tu mieszkam), jedna z najlepszych w Anglii...wiec nie ma tutaj watpliwosci ze lekarz ma racje. Kazal mi czekac 2 tyg i znowu przyjsc na usg, wiec innego wyjscia nie mam jak uzbroic sie w cierpliwosc...w zyciu bym nie pomyslalam ze cos jest nie tak! pierwsza ciaze przeszlam perfect - a Majunia jest zdrowa jak tur!!!
 
Lila to lepiej poczekaj, myślisz że prywatny szybciej coś cię przyjmie...ja jak wspominałam dopiero wizyte mam 4 grudnia u prywatnego.
wiecie co kiepsko się dziś czuje, leże bo mam zawroty głowy teraz też podpieram głowę bo nie mogę usiedzieć to normalne? wiem że mdłości, siusianie ale zawroty głowy? weszłam do kuchni teściowa robi obiad smaży mięso-tak mnie skręciło od tego "zapachu" że spierdzieliłam stamtąd...:sick:
normalnie coraz gorzej zaczyna mi się to nie podobać!
 
Marika, jesli chodzi o usg to do prywatnego goscia pojechaalbym z kolezanka 01 grudnia,ale Arek psioczy:baffled: Do innego lekrza na kase chorych tez udaloby mi sie szybciej zarejestrowac,ale czy to ma sens??,ech...
Malvina - ja trzymam kciuki kochana!!
 
Lila troszkę to dziwne-moim skromnym zdaniem-że bez potwierdzenia usg założono Ci kartę ciąży. U mnie pani doktor na wczorajszym usg napisała "gravitas recens ?" czyli "ciąża świeża? " i dopiero 13 grudnia (7 tydzień) będzie dniem sądu:tak::tak:

Nie bywam tu często i trudno mi się jeszcze połapać, kto jest na wątku, ale przed nami jeszcze kilka miesięcy, więc z pewnością poznamy się lepiej:tak::tak::tak:
 
Sensi - ja bylam teraz,we wtorek,w siodmym tygodniu,pewnie cos wymacala i dlatego ta karta,ale bez usg??:no: I dlatego jestem przybita:-(
 
skada mam wiedziec w którym tygodniu ciązy jestm...mysle, ze w 7....

wizyta mnie ksoztuje ze wszystkim 140 zł

jutro kolejna o 16.00

czuje sie za dobrze i martwie sie tym, że nie mam żadnych dolegiwości, sexuje, bawei sie, tancze, do kina dzis popedzę, Ososbisty mnei rozpieszcza....wykorzystam go, a jka...niech facet wie, jak to jets....

najbardziej na swiecei boje sie przytycia. wazyłam juz kiedyś 103 kg i schudłam 30 kg, wiec wiem, jak to jest być toczacym sie słoniem i tycie mnei przeraża najbardziej. wiem,z e wróce do formy, jzu zreszta maz wie, ze po porodzie wrcam na fitnes, a on z B lub J. siedzi w domu ;-)
 
Lila nie wiem co o tym sądzić bo raczej trudno "wymacać" coś co ma 6 milimetrów i waży 1 gram:no::no: (tak jest w 7 tyg.) chyba, że pani doktor ma usg w oku. A może zleciła Ci kolejne usg. do 12 tyg. ciąży:confused::confused:
 
reklama
Sensi jak już to ma usg w palcu:laugh2: a nie w oku..., mnie też dziwi że na "macanie" stwierdza, wiem że przez dotyk sprawdza się macice? gdzieś to czytałam, że jest powiększona itd....ale tego ziarenka raczej nie wyczuwa.... ile lekarzy tyle diagnoz, każdy ma inną:eek:
Marchewa za tyle przyjemności taka cena, super tanio bym powiedziała, a szczególnie to układanie jadłospisu...
Myślałam aby założyć nowy temat o tym "TYCIU" kobieta w ciąży potrzebuje tylko 300kcal więcej! i tak nie mam nie wiadomo jak wielkiego apetytu-różnie. w pierwszej ciąży jadłam, jadłam bez końca i mega ilości z obżarstwa a wszystkim wmawiałam że to "potrzeba" i "zachciewajka":eek::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry