reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Czesc Roksantusia ;-)
My juz bylysmy w ciazy prawie dwa lata temu:-D teraz to tylko wspominamy te chwilki ...sa tez mamy co sa drugi raz :tak:ale nie z naszego roku i miesiaca;-)
Napisz cos o sobie;-):-)
Masz Coreczke w wieku naszych maluszkow??
 
reklama
Cześć dziewczyny!Szykujcie się bo od maja wracam i rozruszam trochu wątek;-):tak::-D.

i chyba dalej nie masz netu co?? bo watek dalej w miejscu stoi;-):sorry2:
hellloo roksantusia...
pisz o sowjej dzidiz cos ile masz lat...
mieszkasz w tychach ? mam tam kolezanke:tak: ale to taki szczegolik pisz o sobie i o corci:happy2: bo my ciekwaskie baby jestesmy
 
witam, Moja Roksanka ma 22 miesiące a ja mam 20 lat i bardzo bym chciała teraz już kolejne bo nie chce mieć dużej różnicy wieku ale sama nie wiem czy dam rady??? obecnie mieszkam w Anglii, i chociaż tęskni się za krajem to jest mi tutaj dobrze:) córeczka chodzi raz w tygodniu do przedszkola na 2 godzinki a od wrzesnia bedzie chodzila 3 razy w tygodniu po 2,5 godzinki, bardzo szybko łapie słowa przedewszystkim polskie ale również angielskie, pozdrawiam mamusie
 
hej Agnieszka jestem paulina
Julka juz ladnie siada na nocniczek i tylko na noc zakladam pampersa i w zimniejsze dni wiadomo z jakich wzgledow a co do nocniczkowania to jak ze wszystkim jak dziecko bedzie samo w sobie gotowe i chetne to sie nauczy pamietaj ze kazdy maluszek jest indywidualnoscia!
 
witam, Moja Roksanka ma 22 miesiące a ja mam 20 lat i bardzo bym chciała teraz już kolejne bo nie chce mieć dużej różnicy wieku ale sama nie wiem czy dam rady??? obecnie mieszkam w Anglii, i chociaż tęskni się za krajem to jest mi tutaj dobrze:) córeczka chodzi raz w tygodniu do przedszkola na 2 godzinki a od wrzesnia bedzie chodzila 3 razy w tygodniu po 2,5 godzinki, bardzo szybko łapie słowa przedewszystkim polskie ale również angielskie, pozdrawiam mamusie
Ja mam na imie ~Ewelina;-)
I tez mieszkam w Uk jak Ty, wlansie kupila tu dom kilka dni temu :tak:
I tez mam 20 lat:-D:-D:-D
Rowznierz chcialabym miec juz kolejne dziecko synka ale niestety nie moge sobie na to pozwolic:-:)-(czas na nauke ksztalcene sie i prace:sorry2::blink:
A jak to jest z tym przedszkole napisz wiecej na ten temat jak to zalatwilas? jakie to przedszkole? to nie jest playgroup? idziesz z nia na te 2 godzinki?:confused::-pplacisz za nie? publiczne prywatne?
ile mają twoje dzieciatka???
Mam jedno ma tyle samo co Twoje:-Dw Lipcu 2 lata:tak:
Mamusia Blaneczki ma jedną córcię:tak::tak:
Ewelinko przepraszam że odpowiadm za Ciebie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Iwnko Tobie pozwalam :cool2::-Dmasz przywilej:-D
acha,ja też Cię witam:) zdradżcie mi czy udało Wam się już nauczyć siadzać na nocniczek dzieciątka???
Moja siada sika ale nie robi kupy ale lata z pampkiem bo mam nowy dom i nowe wykladziny czekam na lato w UK:-D:-D
Acha no to mnie uspokoiłas bałam się że bedą z tego wieksze problemy ale teraz rozumiem ze ona musi sama byc na to gotowa :)pozdrawiam
Napewno sama musisz jej troche pokazac o co kaman ale zalapie i bedzie sikac jak bedziesz jej klaskala :tak::-D:-D
 
reklama
ewelina cos ty sie tak rozpisujesz dzisiaj
ale wiecei troszke wam zazdroszcze tego mieszkania w anglii:zawstydzona/y: takie calkiem inne zycie ale to wiadomo ma swoje plusy i minusy! ;-)
 
Do góry