reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Cześć wszystkim. Dzisiaj o 9tej przyszła niania i została do 12tej.
Dała Krzysiowi kaszkę, położyła spać a ja w tym czasie pojechałam do centrum handlowego zakupić brakujące prezenty.
Kupiłam też coś dla siebie-sukienkę na sylwestra:-).
Krzysiowi kupiłam kubek niekapek takie:

Bobosklep.pl - sklep dla dzieci, zabawki, artyku�y dla dzieci, w�zki dzieci�ce, zabawki dla dzieci...

Już go wygotowałam nalałam do środeczka herbatkę i podałam małemu.
Ma razie się nim raczej bawi. Wkłada ustnik do buźki i wyciąga ale chyba coś tam mu leci bo się krzywi :-D.
Mam zamiar go przyzwyczajać powoli do picia wody i herbatek bo dotychczas nimi gardził.

Kupiłam mu też trochę ciuszków w 5-10-15. I taką zabaweczkę:
Cotoons - Wa�ka wsta�ka - Punky - Merlin.pl

Wydaje bardzo miły dla ucha dźwięk taki dzwoneczek. Mam nadzieję, że Krzysiowi się spodoba bo mi bardzo.
 
reklama
Witam:-)
Kasiulec widzę że niezle zakupy zrobiłaś:-)Czyli dziś niania się sprawdziła.A Krzyś ją zaakceptował?
Ja wybieram się na resztę zakupów jutro:-)Choinkę wczoraj udało nam się ubrać co prawda sztuczną ale jest:-)Grześ strasznie dziś marudzi:-(Może ząbki będą w końcu wychodzić:-)
Pozdrawiam
 
tak, Krzyś ją chyba polubił. Uśmiecha się do niej i nie protestuje jak go bierze na ręce. Bardzo mnie to cieszy :-):tak:. W piątek kolejne spotkanie, potem po świętach a od stycznia mam nadzieję, będą już codziennie razem.
 
Witam wszystkie mamusie i ich bobaski. Kiedyś byłam na lipcówkach, pod koniec jak jeszcze wszystkie były w dwupakach :tak: Czy mogę dołączyć do was również teraz? Wiem, że już minęło tyle czasu, ale tak raźniej razem :sorry2:

Ps. Jak się wstawia te różne suwaczki itp????


 
reklama
Witaj Moniczka w naszym skromnym gronie:-)Ja też jestem tu od niedawna i dziewczyny są bardzo miłe i pomocne:-):-)
Kasiulec to fajnie,że Krzyś już na początku zaakceptował nową nianię:-)Oby tak pozostało:-)
 
Do góry