reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

ha !
to u nas chyba najmniej - kąpiemy w hippie, włosy przelecę też tą wodą z wanienki. Co dwa, trzy dni oliwka bambino, jak idziemy na dwór krem do buźki bambino. Ja rączki trzeba umyć pod kranem, a uwielbia to, wtedy używamy mydełka bambino ;-)
Generalnie reasumując to tylko hipp. Reszta tak od czasu do czasu.
 
reklama
sąsiadka mnie dziś przygasiła, że jak się sama zwolnię z pracy, to nie dostanę dofinansowania z up :cool: dupa...
padam na twarz, ale jeszcze muszę się poddoić troszkę
prezent dla mamy w końcu kupiony - urządzenie welofunkcyjne, miało byc z hp lub brother, stanęło na epsonie. Zobaczymy, co to warte.
My używamy tylko penatena - żel do ciała i włosów oraz płyn do kąpieli z oliwką, więc już niczym nie trzeba smarować. Kupiłam też balsam tej firmy i smaruję tylko po basenie. I na mróz też penaten:tak:

Któraś pytała - mieszkamy na Tarchominie:-)
 
tweenie-epson b.dobra firma ;-) i w eksploatacji tania. My mamy hp, ponoć jeszcze nie taka tragedia jeśli chodzi o tonery, no ale...
W epsonie można zamienniki kupować, a tu chyba nie...
sasanka- a to Ci dobry patent z kamerką. Je mieszkam tylko na 46m a też by mi się przydała :-D Zwłaszcza dziś, bo M organizuje "opłatek". Wpadną jego znajomi. Poprzednio zasiedzieli się do 3 w nocy i tak darli japy, że nie usłyszałam, że niusia płacze...
 
Hello Kobitki,
Wpadłam na chwilę się przywitac, bo jakoś mam dzisiaj seksualny dzień i tylko bym spała. Na szczęście M ma wolne, to się małą zajmuje.
Co do brokułów, to jest to jedyny słoiczek który po pierwszych 2 łyżeczkach wywaliłyśmy. tragedia. Nawet szpinak jej bardziej smakował.
My kąpiemy małą prawie od początku w Hippie, jak coś jej wyskakiwało kilka razy, to emolium i z powrotem Hipp. Przed porodem poczytałam trochę postów o tych wszystkich kosmetykach i wyszło na to że właśnie Hipp i bambino najmniej uczula.
Kurcze, kobitki, jak Wy się czujecie po 5 miechach z dzieckiem w domu? Tzn. tak psychicznie... Bo mi trochę na mózg pada i zaczynam już świrować, brakuje mi pracy, ludzi, dawnego życia. A to wszystko odreagowuję na M i niestety ostatnio coraz częściej są awantury. Wy też macie takie jazdy? :(
 
Hello Kobitki,
Wpadłam na chwilę się przywitac, bo jakoś mam dzisiaj seksualny dzień i tylko bym spała. Na szczęście M ma wolne, to się małą zajmuje.
Co do brokułów, to jest to jedyny słoiczek który po pierwszych 2 łyżeczkach wywaliłyśmy. tragedia. Nawet szpinak jej bardziej smakował.
My kąpiemy małą prawie od początku w Hippie, jak coś jej wyskakiwało kilka razy, to emolium i z powrotem Hipp. Przed porodem poczytałam trochę postów o tych wszystkich kosmetykach i wyszło na to że właśnie Hipp i bambino najmniej uczula.
Kurcze, kobitki, jak Wy się czujecie po 5 miechach z dzieckiem w domu? Tzn. tak psychicznie... Bo mi trochę na mózg pada i zaczynam już świrować, brakuje mi pracy, ludzi, dawnego życia. A to wszystko odreagowuję na M i niestety ostatnio coraz częściej są awantury. Wy też macie takie jazdy? :(

Boże, nie jestem sama!!!Mi dziś psycha tak siadła, że ryczałam już. Chcę do ludzi, a nie ciągle w domu jak pies, czekać aż m wróci,żeby normalnie zjeść, dom ogarnąć czy wyjść do sklepu.
Chcę się normalnie wyspać, całą noc, aż do południa, tak jak kiedyś. Mam już dość, że wszystko ze mnie wysysa jak wampir-energię, witaminy....schudłam 14 kg, włosy lecą garściami...
Kocham ją, ale czasem po prostu nie mam już siły...z M jest tak nijako jakoś...Ani ja ani on nie mamy ochoty na seks.
i czasu brak. Bo albo ja cały dzień z nią, a jak on wróci to się nią zajmuje. Dla nas nie ma już czasu...
Kiedyś to minie, ale na razie jest do bani:-(

co do słoiczków-mam nadzieję, że jej posmakuje, bo się napaliłam na te brokuły jak szczerbaty na suchary i aż 2 słoiczki zakupiłam:eek:

brokuł normalny mi smakuje, ale może w słoiczku jakiś inny?
hippa mam oliwkę, ale nie używam jakoś...
 
Joaszka Fajnie wiedzieć, że to nie ze mną jest coś nie tak, bo już od dawna wyrzucam sobie że jestem złą matką, żoną, że przecież wiele kobiet mogłoby mi pozazdrościć i chętnie by się ze mną zamieniło miejscami, żeby mieć takie dziecko i takiego męża a ja głupia tego nie doceniam :no: tylko że ja bardzo kocham i małą i męża, ale po prostu raz na jakiś czas chciałabym przestać być odpowiedzialną żoną i matką i znowu wyjść na imprezę, napić się zapalić, a przede wszystkim marzę o powrocie do roboty. My z m pracujemy w tej samej firmie i szlag mnie trafia jak on wraca z pracy i opowiada co robił, gdzie był, że coś fajnego się wydarzyło, a najgorzej jak np idzie na jakąś imprezę firmową tak jak teraz był na wigilii. Oj, chyba sąsiedzi nas słyszeli a na koniec się poryczałam. On oczywiście z jednej strony mówi, że docenia to ile robię w domu i że rozumie, ze już mam dosyć siedzenia z małą, ale z drugiej strony nie rozumie jak go proszę że chociaż teraz, ze względu na mnie żeby nie wracał z imprezy o 4 rano tylko deko wcześniej i żeby nie pił litra tylko np. pół. Musze przyznać że rzadko chodzi na te imprezy, ale i tak mnie to drażni. A najgorsze że jest to kwadratura koła, bo wkurza mnie to siedzenie w domu ale z drugiej strony zrobiłam się już tak zgnuśniała i zgorzkniała, że ja po prostu nie mam nawet ochoty odezwać się do swoich znajomych i wyskoczyć na piwo. Tym bardziej że jak raz spróbowałam, to nie wyszło za dobrze. Zrobiła się ze mnie MAMUŚKA :( Gadałam non stop o dziecku (co mnie kiedyś strasznie wkurzało u kobiet) a wypiłam 2 piwa i koniec bo mi się włączyła czerwona lampka, że jak więcej wypiję to już będę nieodpowiedzialna... Przepraszam, że Was tym zanudzam ale musiałam to z siebie wyrzucić.
 
mama_Wiki - z moją formą też nie lepiej. Staram się nad sobą panować. Bardzo nie lubię zostawać z małą sama. M pracuje 2 na 2, super,bo całe 2 dni mam go w domu, ale później jak wyjdzie o 8 rano to wraca nie wiadomo o której, zazwyczaj ok. 24. Więc wszystko na mojej głowie. Chodzę z małą nawet do kibla jak marudzi. A jak zostawię eMka z nią na godzinę, to świat mu się wali :-D
 
reklama
to powiem Wam przekornie;) ze Gracjan to oaza spokoju..je spi bawi sie gaworzy...zostawiam go jak tylko potrzebuje z kimkolwiek i jest ok...
jest wyl. na cycku, raz ugotowalam mu rosol z ryzem i raz dostal sloiczek- zjadl tylko lyzeczke:p i lubi memlac jablko;P
 
Do góry