reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

madzik-tak,zestaw bluzeczka,getry i sweterek rzeczywiscie z h&m'u.ogolnie to ja wszedzie po troche kupuje.sweterki sa spoko bo takie proste.wzielam niebieski ale planuje tez po zielony isc bo mam kilka ubranek do ktorych by pasowal.te bluzeczki co kupilas to nawet ten sam kroj tylko kolor inny.mnie sie w szafie jakos za bardzo ostatnio rozowilo dlatego kupilam troche granatu i takich tam.plaszczyk jest z zary.bardzo fajny bo miekki i latwo sie go zaklada.wczesniej wzielam inny ale oddalam wlasnie dlatego ze ciezko sie ubieralo.w ogole kilka fajnych zestawow w zarze upolowalam.nawet fajna kolekcje maja teraz na wiosne
 
reklama
Witam się wieczorową porą:-)
weekend zleciał nie wiedzieć kiedy...
eijf-jak się udała imprezka?to urodzinowa M była?kupiłaś mu coś?:-)
Skrzat- ja sadzam małą do krzesełka jak karmię obiadkiem...nie widzę innej opcji, żeby ją nakarmić. Na leżąco się nie da, a w leżaczku sama się podnosi do siadania,choć nie umie siedzieć pewnie, bez podparcia...
sasanka-mi może ze 2 razy się zdarzyło, że Zu przesikała pampersa...może źle był zapięty, nie wiem...

Wczoraj kąpałam się z Zu:-)nalałam do wanny jej płynu, ciepłej wody i szalałyśmy sobie:-)słyszałam, że mamie z córką nie bardzo się kąpać, ze względu na infekcje intymne, ale...
Ten jeden raz nie mogłam się oprzeć...., a infekcji żadnej nie mam

Dziś kupiłam jej w Reserved Kids chustkę na szyję w truskawki i rajstopki. Jak dostanę wypłatę mam już upatrzoną kurtkę jeans i płaszczyk...w ogóle fajne rzeczy były przecenione...

Moje dziecko to niejadek...tylko cyc...obiadek jako tak jeszcze zje. na deserek zaciska usta, a kaszę też musiałam wmuszać...
:no:
a teraz jęczy i jęczy, chyba już spać chce...
Ząbki na razie ok...już nie płacze tak
Jutro jadę do pracy załatwić ostanie formalności i za tydzień punkt 8 stawiam się na stanowisku:-)
no i się napisałam...M nie radzi, muszę mu pomóc...pa
 
joaszka-no niby moj mial urodziny i przewaznie robilismy impreze ale w tym roku nie mial ochoty.wpadl tylo jego brat blizniak z zona i dzieckiem.dzis zreszta etz byli:)

ee tam.pewnie ze mozesz sie wykapac z corka!ja wprawdzie jeszcze tego nie robilam.moj na poczatku bral z nia prysznic co jej sie bardzo podobalo.
przerazacie mnie tymi zebami.obawiam sie najgorszego.poki co na razie przesypia noce.jak nakarmie o 19.30-20 tak je nastepnym razem o 7.poza tym u nas posilki sa dosyc regularne i nie moge narzekac.mala je wszystko ale kto wie?moze przez ta regularnosc?bo znajomej corka tez zjada ladnie.3 razy dziennie mleko po 200 ml,raz owoce i troche chlebka z serkiem,po poludniu soczek,herabtka czasem troche banana np. no i wieczorem warzywa,miesko.

a ja dzis starasznie leniwy dzien miaalm.nic mi sie nie chcialo,oprocz spania.dosyc mam tej pogody ,zimna.powiedzialam mojemu zeby on zajmowal sie mala i to robil przy kazji skladajac tez pranie i robiac obiad.(nawet po nim posprzatal choc ogolnie ten kto gotuje nie musi sprzatac).poszedl z mala na spacer a ja wywalilam sie na kanapie by poczytac.
 
sytuacja opanowana, Wrzaskun w łóżku...chyba już spi:-)
eijf-zadzroszczę:-)mój M też dużo robi, pomaga, zajmuje się Zu, ale jakoś zawsze jak mówi, że ją weźmie, żebym ja mogła pospać, to ona tak piszczy, krzyczy, że i tak wstaje...o czytaniu też nie ma mowy jak ona nie śpi

Ja próbuję z tym regularnym karmieniem,ale coś nie idzie..
Ale metodą prób i błędów ustaliłam najlepszą dla nas porę na obiadek- ok.15. zauważyłam, że wtedy najlepiej zjada, ale obiadek musi cyckiem popić...

Ostatnio cały czas wstaje 7, po 7 i w sumie też zasypia 19, po 19...
Martwi mnie trochę jej niechęć do deserków...to w końcu jednak witaminy...A nie będę jej wciskać na siłę, zresztą zaciska usta i nie chce...i wypróbowałam wszystkie smaki, a także próbowałam jabłko i banana nie słoiczkowe...tez be:no:
 
Joaszka - a jogurty? Moja bardzo lubi, szczególnie gruszkowy. Dzisiaj dostała jagodowy, ale miał troszkę kwaskowaty posmak i jakoś tak jadła, bo jadła.
 
Joaszka -moj jak sie z mala bawi to pospac sie nie da.strasznie z nia szaleje zapominajac czasem ze to niemowle no ale mala przewaznie piszczy z zachwytu wiec chyba jest ok.takich dni kiedy ja na chwile moge "olac" nie ma niestety wiele bo moj bardzo duzo pracuje.
No ja daje o innych porach z tego wzgledu ze u nas po prostu inaczej sie je.nic na sile ale polecam troche regularnosci bo dzieciom na dobre to wychodzi.à jak tak za czesto podjadac beda to trudno im bedzie zjesc porzadnie à ty nie bedziesz wiedziala czy glodne czy najedzone.
Moja idzie spac ok 20 i czesto potem raz sie budzi.zazwyczaj bralam na cyca ale juz nie.zapodaje smoczek i jest ok.tyle zjada w ciagu dnia ze to raczej nie glod.je dopiero rano.
Moze jak mowi mysza,sprobuj jogurcik.moja tez cos w rodzaju jogurtu je tyle ze dla dzieci.à moze po prostu nie jest glodna?
 
Sasanka-jakbym ja tak wiedziala o co tym dzieciom czasem chodzi...

U nas noc do d...
Przewaznie je przesypia à czasem jak dzis wlasnie,po sto razy do niej lazic musze.co to bedzie jak mi z domu rano przyjdzie wychodzic?(juz w marcu,bleee).chyba sie potne.zla na nia bylam à teraz wesola jak skowronek,oglada sobie dlonie i cieszy.nie mozna sie na nia gniewac.
 
hej,
my wstalysmy, ale Basia jakas marudna od rana, no nic zobaczymy, moze te zabki! Teraz probuje rozbroic zamek w mojej bluzie i chyba robi się spiaca...
Z tym siedzeniem to Basia nie umie sama usiasc ale siedzi bez podparcia, pochyla sie siedzac, siega zabawki robi to juz opanowanie, ale mimo to nie powinam jej sadzac o badz tu madry czlowieku:p
Ja mala tez obkupilam na 80 cm, spodenki w cocodrillo rozmiar 74 i 80 po 17 i 20 zł, spodenki w mothercare po 25 zl (2 szt.) bluzki w mothercare po 19 i 25 zł tez po 2szt, body 3szt za 25, bluze w c&a za 20 zl, wiec mega tanioszka, a sweterek w h&m widzialam ale nie wiem jaki kolor i nie kupilam jeszcze;P
my dzis do tesciow na obiadek, milego dzoionka;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry