reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

Witajcie Lipcowe Mamusie

Chciałysmy się przywitać, jakoś ten mniejszy wątek łatwiej ogarnąć.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!!!!

U nas od ok 2 tygodni również częstsze pobudki w nocy...średnio 5 razy.zaczynam podejrzewać zęby!Troche juz padam.A jak Wy znosicie brak snu??.Zazdroszcze znajomej której synek od 4 miecha przesypiał całą nockę...
My od początku jeździmy w spacerówce tyle że opuszczonej.Mała po urodzeniu(ważyła 1760 g_)mieściła się cała na oparciu więc leżała tak czy tak, a potem nie lubiła leżeć na plasko ....i tak się kręcimy spacerówką.
 
reklama
Witaj cocount:)
Ja ze spaniem odpukać problemów nie mam, wykluczając to że Basik zasypia około 23-24 ale za to spi do 9-10 a czasem i do 11! W tym zazwyczaj bydzi się raz mniej więcej około 6-7;) Były taki okres że budziła się co 2-3 h ale trwalo to moze tydzien-dwa i sie skonczylo puki co, moze to zeby byly, ktorych i tak nadal nie ma:p Więc czekam:) Teraz muszę coś wykombinowac by te swoje 11 h spala od 21 do 8 rano:)
 
Hej coconut-fajnie ze dolaczasz.jesli chodzi o noce to u nas wlasciwie nigdy problemu nie bylo.na samym poczatku mala regularnie na jedzenie sie budzila i to nie placzac à po prostu mlaskajac ( ale w dzien straszna placzka z niej byla).swoja pierwsza noc przespala jak miala 2 mc i pozniej w wieku 3 zazwyczaj po ostatnim jedzeniu ok 23 spala do kolejnego ok 6 à nastepnie dalej do 9-10.jakos od swiat jej sie zaczelo fisiowac:)przyczyny nie znam no i najlatwiej rozgrzeszac zebami ale prawda jest taka ze wiele jej zachowan od jakiegos czasu nimi tlumacze à ich nie widac.

W sumie miniona noc do najgorszych nie nalezala bo raz sie gdzies tam wydarla ale nawet nie pamietam czy interweniowalam...zazwyczaj nie lece od razu.aha chyba poszlam zapodac smoka ktory od razu spadl na podloge.wiecej nie szlam ale i tak zasnela.teraz o 7 jadla (zawsze niemal na spiaco) i spi dalej à ja kurcze nie moge co mnie strasznie wkorza tym bardziej ze za godz i tak wstawac musze bo mam wizyte u dietetyka.nie chce mi sie bo nie lubie przed 10 z lozka sie zwlekac...no ale jak bede w miescie to przy okazji kupie jej buty do nowego " outfit'u" ktore kiedys upatrzylam.mam nadzieje ze beda.
 
sasanka-to widze ty ze swoja krazysz jak i ja z moja.wszedzie ja ze soba wlec musze no ale poki co przewaznie jest ok:)
 
Dziewczyny Basia też podróżniczka, zawsze z nami po znajomych lata:) A że my do domatorów nie nalezymy to ma sporo wojaży na koncie;)
Spała dzisiaj skubana od 23 bez zadnej przebudki do 8:40, wiec cyce myslalam ze pekna, chcialam ja wybudzic ale zapomnijcie, laskotalam po szyi ta wielki usmiech i spi dalej i tak do 10:30:p
Eijf pamietaj że dziecka żeby męczą nawet jak ich nie widać, bo w dziąsełkach je boli, jak ósemka dorosłemu rosnie to też boli zanim dziąsło przebije! Spróbuj czopka na noc, może pomoże:)
 
dziewczyny ratujcie

ma ktoras z was paragon na zakupy sloiczkow gerbera na min 30 zl sprzed 25.12

pilnie potrzebny

Ja kupowałam ostatnio ale mix (bobovita, gerber, itd), więc nie poratuję:-( Pewnie do konkursu?

coconut-witamy witamy:-)dopisała się koleżanka do listy?jak nie to tu link:
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...wych-mamus2010-podstawowe-infromacje-46762/:-)

Zozol śpi:-)Ale wczoraj zrobiła mi niespodziankę-przysięgam, powiedziała MAMA!:-)Oczywiście nieświadomie, i było to mniej więcej :"mamamamama", tak jednym ciągiem, ale co tam, jak dla mnie było MAMA i basta!:-DNie udało mi się nagrać, bo jak włączyłam nagrywanie w kom to się zainteresowała telefonem i nic już nie mówiła...

Ostatnio Zu zjada deserki, tyle,że bez jabłkowe staram się, albo, żeby jabłko było dodatkiem minimalnym. Dziś będzie banan z owocami leśnymi.

zaraz koleżanka wpadnie z roczną córką i synkiem w brzuchu (termin na kwiecień):-)

sasanka, eijf-zazdroszczę tego przemieszczania się, ale pewnie macie samochód?tak to łatwiej-do fotelika i jazda, a tak autobusem, wózkiem, zimą-masakra jak dla mnie. Latem to luz, ale teraz...No ale za rok, to mam nadzieję, że już dreptać będzie, więc choć do sklepu na osiedlu da radę wyskoczyć. Najgorzej nienawidzę tego ubierania:crazy:
Dziś druga noc z pobudką Zuzy o 4 rano...i godzina wyjęta. Nie wiem, może to przez to, ze M teraz do pracy wstaje o 4?ale jest b.cicho, więc nie wiem...Może skubana czuje i chce jeszcze z tatą pogadać?:-)
No i cycuś nadal w nocy co 2-3 h...Jak wrócę do pracy to nie wiem jak wyrobię...
 
skrzat-no moge dac ale jesli to potrwa to tak codziennie chyba nie moge:) dzis w sumie raz sie zbudzila.zobaczymy jak bedzie kolejnej nocy

sasanka-no ja niestety nie mam:(

joaszka-no rzeczywiscie nie wyobrazam sobie nie miec samochodu...nie wiem jak moi rodzice to robili bo nigdy nie mieli!zreszta ja do niedawna strasznie balam sie jezdzenia i madrzylam sie do mojego ze autobusami bede choc moj samochod pod domem stal...przelamalam sie na szczescie bedac w zaawansowanej ciazy i dzis jestem przeszczesliwa bo naprawde paranoja byla jak sie balam.
 
pozniej opisze co u nas dzis ciekawego bo szybko chce cos zalatwic.
mam do was prosbe!bierzemy udzial w konkursie pewnego sklepu gdzie mozna wygrac sto euro jesli da sie zdjecie dziecka w ubranku jednej z firm ktore sklep sprzedaje.ja mialam kilka wiec w tym mc zamiescilam i sprobuje.kazdy moze zaglosowac chyba raz (nie wiem czy na dzien czy ogolnie) wiec im wiecej znajomych tym wiecej szansy mamy:)
pomozecie??sprobuje wpisac link tylko nie wiem czemu nie moge go skopiowac ale moze sie tym razem uda.wystarczy kliknac pod zdjeciem mojego dziecia na "stem op mij"

z gory dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://blog.coccinelle.nl/2011/01/lily-rose/
 
Ostatnia edycja:
Ja nie jeżdzę autem, prawko mam ale jakos mnie nie ciągnie, ale maz nas wozi jak nie jest w pracy:p Czasem by sie rano autko przydalo by na jakies zakupy, ale i tak puki co nie byloby na stac na utrzymanie dwóch! Basi dzisiaj próbowałam dac jabłko z marchewka no może 1/8 słoika i mi sie jej udało wcisnac, zdecydowanie wiekszym zainteresowaniem cieszyly sie moje ziemniaki z maselkiem ktore mialam na talerzu:) Ach z jakim ona usmiechem je jadła;)
 
reklama
Ja kupowałam ostatnio ale mix (bobovita, gerber, itd), więc nie poratuję:-( Pewnie do konkursu?

Joaszka- moze byc i mix tylko gerber musi byc za 30 zl

gralam kiedys i zapomnialam i dzis babka dzwoni ze wygralam 200 zl na zakupy w reserved tylko musze miec paragony ja mam oczywiscie tylko z 31.12 na 90 zl a to musi byc sprzed 25

sasanka, a czemu na 30 zł, jak w konkursie jest na 15 zł? Dwa razy wygrałaś??
 
Do góry