reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

reklama
Jakby ktoś nie wiedział:
na pierwszej fotce buzia z profilu, na drugiej stópki (genialnie założył nogę na nogę) i ostatnia, gdyby ktokolwiek miał wątpliwości co do płci mojego dzidziusia.. :-D
 
Bazylia no to hm...
Mamusia bardzo zgrabniutka i brzusio też;-)
A Dzidzia no super...te stopy są rewelacyjne :eek::laugh2::laugh2::laugh2:


Mila właśnie to jet to..wierci się małe i ciężko o dobre ujęcie:tak: wszystko jasne:)
 
Mila, faktycznie wyraźnie widać tę cofniętą dolną wargę u Twojej wstydnisi :)

Bazylia, rany, i Ty śmiesz siebie nazywać grubasem! zmienisz zdanie jak tylko mnie zobaczysz ;) A to pasiaste body szczególnie ładne. No i widzę, że już Marcelowi zmierzyliście rozmiar obuwia ;)
 
Anka, ten pasiak (zresztą reszta też) to z h&m w Tarasach. Nie jest jakoś super tanio w porównaniu z cenami z allegro, które tu podają dziewczyny, ale ja jakoś wolę sama dotknąć, pomacać.. jak na zakupoholika przystało ;)
 
One się już teraz strasznie kręcą, wczoraj doktor mierzył puls małego i Marcel tak szalał, że co chwila ten puls uciekał w dal :)
On tak zapewne szaleje od momentu wiadomości, że tu taka fajna laska ma się urodzić :-):-):-). Założył nogę na nogę? Niezły gość! :-D:-D
A brzuszek masz rzeczywiście zgrabny.
 
reklama
Do góry