reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

reklama
No PASTELA biedniątka takie...
Jak mój miał pierwszy atak(byłam z nim sama w domu) to myślałam,że on umiera,bo taki sztywny się zrobił cały i to chwilkę trwało,a potem to już miał atak,biedactwo,ja sie ubrałam,jego na ręce(a waży 13 kg!!!) i pędem do weterynarza.Biegnę,biegnę z tym ciężarem,a on po drodze jakby nigdy nic zeskoczył z moich rąk i poszedł pod drzewko :tak: :-D
Myśląc minutę wcześniej,że umiera,rzuciłam sie na niego,jakby zmartwychwstał....
Takie to te nasze zwierzaczki kochane :-)
 
sliczne te wasze psiorki !!!!!!!!!!
uwielbiam zwierzaki...
coz, do niedawna mialam 3 pieski (2x sznaucer miniaturowy i owczarek poludnioworosyjski jużak) i 2 koty..
Niestety w zeszlym wtorek, po ciezkiej padaczce i raku z przerzutami zdechla mi 13,5-letnia suczka sznaucerka Astra :-( ale chyba tak jest lepiej bo cierpiala juz bardzo i slabla...

no, ale mam jeszcze Toffi, Fige, Lilly i Maje.
Jak bede u siebie miala net, to nie omieszkam sie pochwalic! :)

pozdrawiam wasze pociechy!
 
magdalenko koniecznie się pochwal:)
biedny ten piesek.co Ci w zeszły wtorek odszedł za tęczowy most.że zwierzęta też chorują na takie ludzkie choroby:-:)no:
 
reklama
Do góry