reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

Kasiulec brawo!!! piekny brzuch ale jak nie potrafisz pływać to pójdziesz mimo wszystko na dno bo ta boja raczej tlenem napełniona nie jest:)
dziewczyny zobaczcie jak wygląda chudzina! a nie mi tu z trzecim miesiącem wyjeżdżacie!!!!;-)
 
reklama
Dzięki Marika :zawstydzona/y: w ubranku nie wydaje się taki duży, szczególnie w czarnym. Ale nareszcie widać, że w brzuszku ktoś rośnie, jeszcze miesiąc wstecz nie mogłam się tego doczekać.
 
Ankami phi!!! co to? to jet taki wielgachny brzuch? sama tu nie masz czym zaszpanować a się wymądrzasz:):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Brzusio
kochany taki do przytulania:);-) i wcale nie wielki!
 
Marika, ale ja nigdy nie napisałam, że mam wielki brzuch ;-) Tylko po prostu Wy przesadzacie z tymi TIRami. Owszem sporo ważę i dupę mam wielką, ale brzuch, jak pisałam, coś ok. 92 cm. Wieczorem wrzucę dzisiejszą fotę.
 
Moje Drogie, ja tak tylko z ciekawości zmierzyłam sobie obwód brzucha i chyba Was powalę... 115cm :) Chyba niestety nikt mnie nie przebije... Nie dość, że wielka, to jeszcze jak balon :)
 
No trudno. Tak już jest, że jedna wygląda jak patyk aż do rozwiązania a druga znowu jak balonik. Ja należę do tej drugiej kategorii :-D. Ale nie martwię się tym. Znowu mnie wczoraj przepuścili u lekarza! :-D
 
reklama
No to dzisiejsze akcje fotosowe (nadal nie ten efekt, o który mi chodziło), czyli 24 tc i 6 d. Ostatnie ujęcie jest z lotu ptaka ;)
 
Do góry