reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

Boże! Dziewczyny! Co to było???? Czy to brzuch czy pole orne??

Negri co małżonek w Ciebie wmasowuje? Wystarczy tylko oliwka dla dzieci raz dziennie żeby przed tym się ustrzec??
 
reklama
Anna ja stosuję Fissan :-) Poleciła mi go szwagierka która sama w kwietniu 2006 rodziła i naprawde się sprawdza :-) Kosztuje około 20 zł w aptece ... Ale może spróbuje jeszcze coś z serii Ziaja bo dziewczyny mówiły że to też dobry środek ;-) A co do oliwki to szczerze mówie że nie wiem bo ja stosuję preparat dla kobiet w ciąży
 
Anno ja smarowałam się w pierwszej ciąży oliwką raz-dwa razy dziennie i d**a rozstępy i tak się pojawią jak mają a kremy można też sobie wsadzić w d**ę, na forum są i takie dziewczyny które drogie kremy stosowały jak mustela czy Vichy i im nie pomogło-czyli straciły kupę kasy..jedynie co ci daje krem czy balsam to uczucie świeżości,nie swędzi cię , wiadomo coś tam nawilża ale widocznie zbyt kiepsko...
 
Marika bo prawda jest taka (jak powiedział mój lekarz) że gdybyś smarowała się z jakieś 3 lata jeszcze przed ciążą to krem pomógłby orzy rozstępach a jak zaczynasz się smarować w ciąży to przyniesie ulge, ale nigdy nie uchroni w 100 % przed rozstępami :-) A tak w ogóle to rozmowa z wątku Piękną w ciąży a nie na maluszkowe zakupy ;-)
 
A apropo mówiłam Wam ostatnio że kupiłam 3 szt bodów za 7 zł bo były w przecenie bo z motywem świątecznym ??????? Oto one :-) Troche prześwietlone ale jutro jak będzie jaśniej postaram się zrobić lepsze fotki !!

Zobacz załącznik 32341
 
Grubelku a mnie nie przestraszył ten motyw a mąż stwierdził, że śmiesznie będzie jak maleństwo latem ubierzemy w świąteczne body ;-):-D więc dałam się przekonać :-)
 
Negri fajowe mi się podobają motyw też fajny, co to przeszkadza:)

Ale jedna rada..radziłabym kupować body takie które będą zapinane przy szyjce bo takie się rozciągają i dziecko ma dekolt..., jak byłam w Auchanie to były fajowe milutkie body bawełniane po 3,99 fajne kolory i wzorki-nie wzięłam właśnie ze względu na brak zapięcia przy szyjce-na ramieniu :dry:a wiem z własnego doświadczenia że te zwykłe się robią be, Zebrra też o tym pisała na początku:tak:
 
Negri klapsy na dupę!! bo mnie zmyliłaś i też myślałam że to maluszkowe zakupy!( a sama mnie opierdzieliłaś że temat rozstępów to nie tu...no w sumie nie...ale ciuszków też nie hihihi:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
a to ja:) dziś zrobione czyli 24 tydz ciąży:)

p1000711bi8.jpg
 
Do góry