reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

reklama
Witam!!!
Mamo Helenki wielkie gratulacje!!!!!!:-):-):-):-):-):-) Zycze zdrówka dla Ciebie i maleństwa i pisz jak tylko wyjdziecie ze szpitala i znajdziesz chwilke:-)
 
Mamo Helenki gratulacje !!!! Sciskam Ciebie i Twoje malenstwo :) Strasznie mila wiadomosc :)Basika - z tym magnezem chyba masz racje, bo ja biore tylko 1tabletke na noc ale tak mi lekarz kazal. A Ty jak sie czujesz??? Lepiej z zoladkiem czy nadal boli??Naftalanek - ten aspargin to tez dobry pomysl - zapytam sie mojego lekarza czy moge go brac (wole nic nie robic na wlasna reke)Cos czuje, ze niedlugo chyba bede rodzic, bo te skurcze braxtona sa coraz bardziej "upierdliwe" i powoli zaczynam miec ich dosc. Bola jak diabli i spac nie daja przez co dzisiaj chodze jak zmora - niewyspana, rozdrazniona i marudzaca...a jeszcze mnie cale krocze boli..auc auc auc....
 
Cześć kobietki w niedzielny poranek:-)
Wreszcie po tygodniowej głodówce zjadłam bez większych bóli śniadanko:-):-):-) :-)Chyba już będzie lepiej i nie mam pojęcia co to było:baffled:.
Za to pół nocy budził mnie strasznie twardy brzuch....ja nie chce znów do szpitala:no:.
Chanel ja z tym kroczem to miałam problemy po ostatniej niedzieli jak sobie za bardzo pozwoliłam pochodzić:zawstydzona/y:...tyle że ty już możesz:tak:. Napisz prosze który to tydzień u Ciebie...
Pozdrowienia
 
Ciesze sie basika ze mozesz juz jesc :) U mnie 36tydzien i 3 dni. Dzisiaj w nocy od godz. 3 do 4 mialam skurcze co 5 minut i juz chcialam jechac do szpitala szczesliwa, ze to juz az tu nagle skurcze przeszly :( nie lubie tych skurczy, glupia sa :(
 
Ale tu dzisiaj cichutko:laugh2: mam nadzieje że wszystko ok i nikt sie nie rozpakował (jedynie Chanel może:-D:-D:-D) A właśnie Chanel nie śpiesz sie tak straszelnie i poczekaj jeszcze te kilka dni do skończonego 37 tygodnia aby było że "w terminie i nie wcześniaczek":tak:
Ja dzisiaj sobie pofolgowałam:sorry:. Od rana na nogach...właśnie wróciłam i padam....aż boje sie nocy:eek: ale może jakoś przetrwamy...

a najadłam się jak głupia chyba za te wszystkie poprzednie dni:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ja sie wlasnie objadam mloda kapusta :) mmmm...mniam mniam :) Wydaje mi sie, ze to wlasnie przez ten fenoterol te skurcze nie chca sie rozkrecic a mam go brac do 37tyg i jak go odstawie to pewnie wtedy sie zdecyduja czy sa porodowe czy nie.
 
dziewczyny mam takie pytanie.Moja lekarka przepisala mi cordafen,no-spe forte i magne B6, w sobote wrocilam ze szpitala i przepisano mi fenoterol ze wzgledu na stawianie sie macicy, biofer na anemie i staveran.
Moje pytanie dotyczy cordafenu i staveranu czyt. ze sa to leki obnizajace cisnienie. Ja naleze do osob o cisnieniu niskim w szpitalu mialam 90/50,90/65:-( A ogolnie mam cisnienie w normie.Nie wykupilam tych lekow bo sie balam ze obniza mi jeszcze bardziej cisnienie i wtedy bedzie zle:baffled:.Czy to faktycznie chodzi o obnizanie cisnienia czy maja one jakies inne dzialanie.Nie wiem co zrobic :no:
Moze mialyscie podobny problem....bede wdzieczna za kazda odpowiedz
 
reklama
agape84 - staveran jest oslonowy na serce. Skutkiem ubocznym fenoterolu jest kolatanie serca. Lepiej zebys brala staveran. Ja rowniez mam bardzo niskie cisnienie 90/50 i staveran na nie, nie wplynal negatywnie. Na temat tego drugiego leku sie nie wypowiadam poniewaz go nie bralam. Pozdrawiam :)
 
Do góry