reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

Cześć,
wielkie dzięki za pocieszenie :) Macie rację, teraz mój maluszek ma wiecej miejsca, bo przy skurczach domek zamienia mu się w rogalik :no: Najlepsze było, gdy dostałam fenoterol w szpitalu, już po drugiej tabletce miałam brzuch jak kobieta w 6. miesiącu ciązy( a byłam w 6. miesiącu) a nie jak wcześniej, wygladałam jakbym była w 4. miesiącu.
Najważniejsze, że teraz czuję się lepiej. Skurcze mam rzadko, mniej mnie boli podbrzusze.Chociaż rano wstaje mi się ciężko, bo ból jeszcze mnie budzi. Mam nadzieję, że to już niedługo minie. Bardzo ważny jest dla mnie fakt, że nie mam już bardzo częstych skurczy, bo przy mojej astmie wywoływały u mnie duszności.
Basika nie masz co się martwić kilogramami. Ja do 6. miesiąca tyłam co miesiąc 1 kilogram, dopiero teraz zaczynam tyć 2-3 kilogramy miesięcznie. Pewnie dlatego, ze maluszek zaczął aktywnie nabierać wagi :-)
Zazdroszczę wszystkim dziewczynom, które wiedzą ze odstawią fenoterol. mi lekarz zapowiedział, ze będę brała już do konca czyli do 36-38 tygodnia. I kazał się pilnować, żebym nie urodziła przed 36 tygodniem.
ale ja jestem dobrej myśli i nastawiam się na to, ze urodzę zgodnie z terminem:tak:
Pozdrawiam i życzę miłego dnia:-)
 
reklama
hejka
bylam dzis u gina
zwiększyl mi fenoterol na 8 razy 1/2 tabl. czyli jeszcze raz tyle. do tego relanium o pół wiecej. dalej furagin. mala zmienila pozycje z poprzecznej i teraz główka u góry nozki na dole:-)
lezec i sie oszczędzac...hihi jakbym biegala..heh
zajechalismy dzis po dordze do lekarza do centrum handlowego bo chcialam chrzesniakowi prezent kupic, i kupilismy z męzem śliczną sukieneczke dla córci z drużyny piłkarskiej Lech KOLEEJORZ bo mój męzulek kibic..hihhi
a ja znalazłam 30zł,hehe musze częsciej z chaty wychodzic, no ale w sumie na lejarza i leki poszło 200 wrrrr
 
Witam,

8 razy, a ja narzekałam na swoje 5 że często :baffled:

Dzisiaj w nocy przespałam dawkę fen, obudziłam się z brzuchem jak kamień :szok: Ale przeszło zaraz :tak:

Kupiłaś sukienkę to się pochwal :tak: Ja cały czas piorę i piorę :cool2: ale torba dla malej już spakowana :tak:
 
hejka
ja sie dzis czuje całkiem fajnie....tfu tfu tfu
coby nie zapeszyc;-)
ja w nocy biore o 24 ostatnią dawke ale zamiast pół biore całą i nie musze sie budzic o 3 rano tylko kolejne pół biore o 6 rano, tak w spzitalu mi rozpisaly więc tak tez w domku biorę:-)

męzus wyjechal i wróci dopiero w czwartek wiec jestem sama z malutką w brzuszku;-)
mam ochote na truskawki moze sie zwleke bo pod blokiem mamy warzywniak.

mam nadzije ze te 2 tyg.przetrwamy bezproblemowo:-) a 1 czerwca jak pójde do spzitala to będą same dobre wyniczki:-) kurde skad ten optymizm?? no w końcu musi byc dobrze! nie moze byc ciągle pod górke prawda??
 
Cześć dziewczyny:-)
Uf, kolejna noc za mną....dla mnie ciągną sie one w nieskończoność i nie chodzi mi tylko o wstawanie na siku a wstaje chyba co godzine:zawstydzona/y: tylko o taki dziwny niepokój jaki czuje i przez niego właśnie nie moge spać:-(. Mam do was pytanko dziewczyny czy wy pijecie melise? Bo kurcze czytam i czytam i głupieje. Jedni piszą że można w ciąży inni że nie...może ona by mi troche pomogła bo dla mnie każda noc to męka:-(.
Do tego zauważyłam że znów mi brzuch twardnieje....długo sie nie pocieszyłam poprawą.
Trzymajcie sie dziewczyny.
 
Ja popijam meliskę, w pierwszej ciąży tez popijałam. Jakby zacząć się wczytywać to nic nie jest zdrowe dla kobiety w ciąży i jej nienarodzonego dziecka. Dla mnie najważniejszy jest umiar :tak:

A moja dzidzia się obróciła :tak: Już nie jest w poprzek, mam nadzieję zę tak zostanie :tak: Tylko nie mam pewności czy jest nogami czy głową w dół :confused:
 
basika nie czytaj tyle bo zwariujesz! meliske śmialo mozesz pic! mi nawet gin i położna polecali ale na mnie nie dziala, tymbardziej ze ja od 10 tyg.jade na relanium. wiec spokojnie spobie przed snem wypij,moze na ciebie podziała:-)
a ja dzis tak twardo spałam ze przespalam budzik o 24 na fenoterol i o 6 tez...wrrrr ale nic mi nie jest, nie nadganialam dawki tylko wzielam o 9 rano:-)
 
Dzięki dziewczyny za rady, w takim razie spróbuje dziś na noc wypić kubasek:-) i macie racje żeby nie czytać za dużo:no: Właśnie wróciłam z forum o wcześniakach, ale ja jestem głupia i sie potem dziwie że schizuje:baffled::baffled:. Już nie będe tego robić...
 
reklama
oj basika- na dupe trzeba ci dac!!! nie czytaj takich rzeczy!! nawet nie wiesz jaki wpływ na to co sie dzieje z naszym ciałem na nasza podswiadomosc! mysl pozytywnie! dotrwamy wszytskie do końca tej jakże cudownej, pięknej usłanej różami(hihih_) drogi:-) a na końcu czkea różowy bobasek:-)
 
Do góry