reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

w twoim przypadku to juz moze tak zostac, mi leci dopiero 25 tydz wiec jeszcze ma miejsce i moze sobie fiknąc, choc przyznam ze od 3 tyg.jest poprzecznie, wiem bo mialam chyba ze 4 usg w ciągu tych 3 tyg.więc dziwi mnie to a poza tym czuje jak lezy. i smiac mi sie chce bo mam schizy jak leze na prawym boku ze jej na główke uciskam;-)
 
reklama
Ja już nie moge na prawym boku leżeć :no: Mała nie lubi stać na głowie ;-)

Ale skoro już raz cie cieli w tej ciąży to chyba zrobią ci i tak cc, bo to chyba za świeże blizny na brzuchu :confused: Lekarze coś wyjaśniali, bo Ciekawa jestem :-p
 
no pytalam w spzitalu i to kilku i mówią ze jak operacja w 14 tyg to do 40 tygodnia wszytsko bedzie zagojone... i ze raczej Siłami natury no chyba ze cos bedzie nie tak, narazie tym sie nie martwie, teraz sie modle zeby dotrwac do konca bo poprzednią ciąze straciłam w 23 +4 dni.
 
Czesc dziewczynki :-) co tam u was ??? Piekna pogoda dzisiaj byla no nie :-D Ja bylam dzis odebrac wypis ze szpitala i sobie przy okazji troszke poszalalam po miescie :-) tak w glebi serca balam sie, ze pozniej za ta mala rozpuste zostane ukarana skurczami ale naszczescie nic sie nie dzieje...fu fu - zeby nie zapeszyc:tak: A jutro ide do mojego doktorka - eh juz sie nie moge doczekac - ciekawa jestem ile Kondzio utyl :-)
 
no chanel ty tak nie szalej:-)
a ja leze i gnije
strasznie mnie bolą biodra i nogi od lezenia. juz nie moge wytrzymac z tego bólu.
 
doskonale cie rozumiem :tak: ja tez jak polezakuje sobie caly dzien to pozniej jestem cala obolala :wściekła/y: wydaje mi sie, ze ten bol bioder, plecow, nog i wogole calego ciala jest gorszy od bolu przy skurczu :no: chociaz zdecydowanie bardziej wole ten bol niz skurcze :baffled:
 
mnie do tego pachwiny bolą okropnie.dzis troche połzailam po mieszkaniu,pościągalam pranie z suszarki, bo juz nie moglam wylezec..no ale ile to 10 minut w ruchu a potem znowu lezenie...
 
reklama
uuuu....a co tu tak cicho dziewczyny ??? Mam nadzieje, ze nic zlego sie z Wami nie dzieje ???
Ja wczoraj bylam u mojego doktorka - musze sie pochwalic - moj syn wazy 2264g :tak:wiec juz kawal chlopa z niego ;-) Ja natomiast przez 2 tygodnie utylam 4 kg :szok: az sie boje pomyslec ile jeszcze mi przybedzie...
A jak tam u Was dziewczyny ??? Jak sie czujecie i jak Wasze maluchy ??
 
Do góry