reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

Ale chce Ci odstawić w 34 tyg? Ja czytałam, że właśnie wtedy najczęściej się odstawia, żeby dzidzia mogła się oczyścić w brzuchu

no i tu jest rozbieżność bo raz że lepiej w 34 a raz że w 37 i że mam się zdecydować:eek: 23.12 będzie mi tłumaczył dokładnie co i jak w którym tygodniu:tak:

Ja 4 lata temu brałam fenoterol bo groził mi od 20 tyg przedwczesny porod. Odstawiłam go w 37 tyg + zdjęcie szwu (bo mialam juz rozwarcie) a urodziłam w wyznaczonym terminie z omu 40t0d...wywoływanym oxytocyna porodem... inaczej łazilabym pewnie nastepne 2 tyg.

to ja też mam od 20 tyg, w dodatku raz zwiększana dawka:tak: tylko szwu na szczęście nie mam... a Twoja historia (poród w terminie) jest dla mnie pocieszeniem:sorry: a to czy to pierwsza czy kolejna ciąża ma jakieś znaczenie??:eek:
 
reklama
witam, dolaczam do Was mamusiue.
biore fenoterol od kilku dni po 0.5 tabletki co 4 godziny plus 2 razy dziennie isoptin.
mam tez szew na szyjce macicy od wtorku.
brzuch sie uspokoil.
pozdrawiam
 
pisze raz jeszcze

od piątku mam odstawiony cordafen a od dziś po skurczowym weekendzie mam co 6 godzin fenoterol i isoptin po jednej tabletce:-p

na razie czuję się ok zobaczymy jak dalej będzie

jak cukry po fenoterolu i moje niskie ciśnienie:cool:

jutro badanie potasu i koło 14 wizyta u gina znowu:happy:

czy są jakieś mamuśki obecnie biorące fenoterol???
 
no i tu jest rozbieżność bo raz że lepiej w 34 a raz że w 37 i że mam się zdecydować:eek: 23.12 będzie mi tłumaczył dokładnie co i jak w którym tygodniu:tak:
To jak już Ci wytłumaczy to daj znać:-) Bo ja też jestem ciekawa co i jak. Bo w sumie jest chyba tak, ze jak odstawisz w 34 tyg to Ci się dzidzia oczyści, ale możesz wcześniej urodzić. A jak w 37 to już ciąża jest donoszona, ale dzidzia może mieć po porodzie jeszcze jakiś czas skutki uboczne. Przynajmniej tak wnioskuję z tego co wyczytałam. Ale daj jeszcze znać jak lekarz argumentuje
 
hej
ja biore fenoterol 4 razy dziennie po pol tabletki na noc 1 cala i 2 razy dziennie isoptin.
ale mino to 3 razy na dzien brzuch mi sie postawi...wy tez tak mialyscie?
jESTEM dopiero w 26 tygodniu
 
u mnie ble:-:)-:)-:)-:)-:)-(

brzuch jak skała co jakiś czas skurcze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

po fenoterolu lepiej na godzinkę i znowu się napina
ciśnienie 70/50
a cukier szkoda gadać po kolacji mój rekord 162!!!!jakiś kosmos:szok::szok::szok:

i załapałam doła bo chyba w takim stanie jutro gin mnie położy w szpitalu:-:)-:)-(

mam bardzo silne bóle jak na mega okres:-:)-:)-(
bardzo się boję oby do jutra mam nadzieję że noc będzie spokojna:tak:
 
my nadal 2w1:tak::tak::tak:

choć wieczorem było kiepsko ale dałam rade bez szpitala:tak:

dziś już byłam na pobraniu krwi
i mam tak niskie ciśnienie że nic nie chciało lecieć pani kombinowała igła mi gmerała aż zemdlałam:-:)-:)-(
potem kuła mnie raz jeszcze i poszło dobrze:tak:

wyniki koło 13

a o 14 wizyta u gina:tak::tak::tak: i zobaczymy co powie :eek:

a cukry mi szaleją na czczo 118 (norma do 85):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ale dajemy radę
 
reklama
Do góry