reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

witam,również dopisuję sie do fenoterolowych mamusiek :)
jestem w ciąży w 35 tyg.
zażywam tabl.4 x1 tabl. rano isoptin (dawka 120)
lek będe odstawiac 9 listopada i raczej skończy sie porodem bo córcia ułozona pośladkowo.
mam duże problemy z ciśnieniem i obrzękami (bardzo mało moczu oddaje w porównaniu do tego co pije) dziś idę na wizytę do ginka zobacyzmy co mi poradzi,czy te dolegliwością mogą być od fenoterolu czy raczej jest to gestoza
 
reklama
jednak córka zmieniła pozycje i jest ułożona główką,:-)
więc poród będzie naturalny i jestem przeszczęśliwa,w poniedziałek odstawiam fenoterol i czekam na rozwój wydarzeń
 
ja odstawiłam w 35tc i nic się nie dzieje,na jutro mam termin porodu a chyba się na niego nie zapowiada,czeka na mnie też skierowanie do szpitala na 16.11 na wywołanie jak nic nie ruszy samo
 
a w jakich dawkach zażywałaś?bo ja na początku 0,5 tabl.co 6 godzin,później mi zwiekszono dawkowanie po cąłej tabletce co 6 godzin a teraz biore tylko 2 tabletki,rano i wieczorkiem no i czuje ogromną róznice,brzuszek mi się stawia często no i zaczęło mnie czasami pobolewać jak na okres...
chciałabym dotrzymać do terminu porodu,ale jak ma mnie tak boleć to ja dziekuję,jak będzie już 38 tydz. to sama będę wspomagać przyśpieszenie
seksik
wiesiołek,
masowanie sutków
sok z malin

saleminka8 a jak twoje ciśnienie przy zażywaniu fenoterolu?
miałaś wysokie?
a jak teraz?
 
Witam was przyszłe mamusie:-)
Widze ze wątek nadal żywy:-)
Ech...... a tak niedawno go zakładałam a moje Szczęście ma już 3 miesiące:-D:-D:-D
Życze wam dziewczyny wytrwałości, ten czas oczekiwania zleci szybko a nagroda jest wieeeelka!!! Wiem jak to jest kiedy każdy dzień ciągnie sie w nieskończoność i coraz sprawdza sie w internecie czy w razie wcześniejszego porodu dzieciątko przeżyje....w każdym razie ja tak miałam i chyba te moje bóle i twardnienia zawdzięczałam w dużej mierze stersowi bo kiedy już dotarłam do tego 38 tyg. to wszystkie moje dolegliwości sie skończyły:sorry:...
Trzymam za was kciuki
Pozdrawiam

Ps. Elinek jeszcze raz gratuluje córci:-)
 
czesc przeczytalam wszystkie wasze posty, bo coz tez mam sie oszczedzac, jestem w 19 tyg fenoterol po 1/2 tab rano i w poludnie plus magnez, no i nospa, ale iwdze efekty bo brzusio miekki, to moje trzecie dzieciatko i gratulujen wszystkim mamom pociech, wspolczuje tych nieprzespanych nocy, ale kazda nas to czeka, przy pierwszym synku szalalam jak wariatka bo za dlugo spi, bo czas go budzic, a przy drugim chetnie bym wypoczywala, a tu sie nie dalo bo mialam problemy z karmieniem i wogole Patrys jakis nerwowy byl:-D A teraz mam nadzieje, ze wsyztsko bedzie dobrze i jakos doczekam do kwietnia a to tak daaaaaalekooooooooo. gratuluje jeszcze raz!
 
i jak tam mamuśki?? zwłaszcza te co odstawiły fenka?? szybko po tym urodziłyście?? a jak Wasze maluszki?? a w którym tygodniu odstawiałyscie??

ja za chwilkę zaczynam 32 tydzień, lekarz cos mówił o 34tyg ale boję się że to za wcześnie...
 
i jak tam mamuśki?? zwłaszcza te co odstawiły fenka?? szybko po tym urodziłyście?? a jak Wasze maluszki?? a w którym tygodniu odstawiałyscie??

ja za chwilkę zaczynam 32 tydzień, lekarz cos mówił o 34tyg ale boję się że to za wcześnie...

Ja 4 lata temu brałam fenoterol bo groził mi od 20 tyg przedwczesny porod. Odstawiłam go w 37 tyg + zdjęcie szwu (bo mialam juz rozwarcie) a urodziłam w wyznaczonym terminie z omu 40t0d...wywoływanym oxytocyna porodem... inaczej łazilabym pewnie nastepne 2 tyg

takze to roznie bywa.. zalezy tez czy to Twoja pierwsza czy kolejna ciaza...

p.s. teraz tez mam szew tylko tyle ze jestem na cordafenie.
 
reklama
Do góry