reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

reklama
albo ja nie potrafie:baffled:

Chanel napisz w wolnej chwili jak sie czujecie i jak mały rośnie:-)

Leila usg miałam robione w 34 tygodniu i mała ważyła 2400 chyba jakoś mało...zobacze jutro
 
Basika bo ja tam musze zmienic, bo cos zle wpisalam. A jak zrobilas suwaczki jeden pod drugim?? Ja kombinuje i mi caly czas wychodzi jeden obok drugiego - kurcze ale gamon jestem.Konradek super - rosnie jak na drozdzach juz ma ponad 4 kilo wiec zaczynam odczuwac ciezar na rece. No i juz Kondzio zaczyna pokazywac swoje humorki - ubaw jest po pachy :) Martwi mnie tylko wysypka na brzuszku - ponoc to nie potowki ale normalna wysypka, ktora czesto zdarza sie u niemowlat - jednak lekarz kazal mi zrezygnowac z mleka i innych produktow mlecznych i bialka - boje sie ze podejrzewa skaze bialkowa. Dzisiaj bede mlodego krochmalic, mam nadzieje, ze zejdzie mu ta wysypka.No a jak u Was dziewczyny?? Basika rozpakuj sie wreszcie :) Wczoraj w nocy urodzila, moja kolezanka w 36+6 tyg. Maly ma 51cm i 2850g :) Slodki jest i zdrow jak ryba :)
 
Chanel synuś prześliczny:-):-):-):-) i jakie ma czarne włoski....przystojniak z niego że hej:-D jeszcze raz gratuluje!!!!!
A suwaczki masz pięknie jeden pod drugim więc już sobie poradziłaś....

Leila odnośnie tycia to sie nie martw...zgubimy!!! Ja już przestałam tyć, tak podobno jest przy końcu:tak: albo dlatego że więcej sie ruszam i apetytu nie mam...
 
Witam dziewczyny! Mam pytanie czy ktoras z was bierze fenoterol tylko na twardniejacy brzuszek??? Wczoraj wyladowalam w szpitalu z tego powodu,po zbadaniu mnie lekarz stwierdzil,ze nic starsznego nie dzieje (kanal zamkniety,szyjka ok) i przepisal fenoterol i kazal duzo lezec.Dodam,ze brzuszek twardnieje mi/stawia sie co ok godzine,nic przy tym nie boli.Zastanawiam sie czy brac te tabletki,czy nie zaszkodza dzidziusowi,a wizyte u swojego gina mam za kilka dni.
 
DOODA brałam fenoterol na twardniejący brzuch i jak lekarz ci zalecił to też go bierz bo te twardnienia prowadzą do skracania sie szyjki więc lepiej brać...a dzidzi gorzej by zaszkodziło gdyby chciało się przedwcześnie urodzić niż ten lek:tak:. nie jest on groźny, nawet dają go na lepsze ukrwienie macicy a co za tym idzie lepsze dotlenienie maleństwa, więc dużo odpoczywaj, poleguj i będzie dobrze:-)
 
Dziewczynki, a ja mam taki problem i proszę o poradę. Biorę ten fenoterol w małej dawce 4x0,5 tabl. na twardniejący brzuszek i lekkie skrócenie szyjki. I do tej pory było ok, ale od wczoraj zauważyłam, że brzuszek znowu zaczął mi częściej twardnieć i jeszcze jakieś kłucia w dole brzucha czuję. No i mam problem, bo normalnie zadzwoniłabym do gina i on coś by doradził, ale właśnie wyjechał na urlop, nie mam jak do niego zadzwonić, a wizytę mam zaraz po jego powrocie, ale to jest dopiero za półtora tygodnia, 5 sierpnia! Na izbę trochę mi głupio jechać, bo cóż oni mi tam poradzą, nie znają mnie i historii mojej ciąży. Matwię się i nie wiem co robić. Doradźcie jak umiecie.....
 
reklama
ELINEK - jesli niepokoja Cie te twardnienia to lepiej pojedz do szpitala. Zrobia ktg i zbadaja i bedziesz wiedziec czy jest ok. A tak to niepotrzebnie sie stresujesz. Tym, ze nie znaja przebiegu ciazy sie nie martw, bo przeciez jak pojedziesz rodzic to tez nie beda znali przebiegu ciazy i beda sie pytac wiec to to samo. Powiesz im od kiedy bierzesz fenoterol i co sie dzieje (twardnieje brzuch i jak dlugo) i ze chcesz zobaczyc czy wszystko ok, bo Ciebie to niepokoi. Musza Cie zbadac a napewno nikt nie bedzie na Ciebie krzyczal, bo przeciez tu chodzi o zdrowie twojego malenstwa. Ja jak bylam w ciazy to nie czekalam jak dostalam skurcze tylko odrazu jechalam. Zreszta mozesz poczytac we wczesniejszych postach :) wiec nie czekaj tylko jedz!! I napisz koniecznie co powiedzieli lekarze i czy wszystko ok. Bo sie martwic bedziemy :)BASIKA - a Tobie juz tylko tydzien zostal do terminu - jupi :) Rozpakuj sie szybko, bo juz sie nie moge doczekac kolejnego slodkiego bobaska :) A po Tobie kto jest nastepny ?? Leila i Naftalanek chyba a pozniej Syla o ile dobrze kojarze ale nie jestem pewna, bo mam male zaleglosci :( Napiszcie dziewczyny na kiedy macie terminy, wogole to nas wiecej sie zrobilo :) Sciskam Was mocniutko :) PS. SYLA - a jak u Ciebie?? Dajesz rade ??
 
Do góry