reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Leki i suplementy dla mam i dzieci

reklama
dokładnie Tantum Verde do psikania:tak:

Ja walczę z katarem, wrrrrrrrrrrr,
zresztą dzieciaki też zakatarzone:crazy:
 
Wika, moim przeszło :tak: Z Adą nawet u lakarza nie byłam - juz mam standardowe postępowanie z jej katarem :tak: Wojtusiowi tylko kazała katarek odciągać.
 
podpinam sie pod pytanie dari ,czym sciagasz katarek??
ja tez frida i mala nawet jakos nie lamentuje za bardzo ale mam wrazenie ze nie daje rady sciagac do czysta bo sciagne a nadal jej tam cos slychac w tym nosku :confused2::eek:
 
Psikam wodą morską i ściągam fridą. Mój też tego nie za bardzo lubi, ale się przyzwyczaił. Na nasz katar było to wystarczające.
 
zyrafka ja z polecam płukanie gardła mieszanką: 1:1 woda utleniona:woda przegotowana + kilka kropel jodyny. Sprawdzona i jedyna rzecz która pomaga mi na gardło, a ja nie choruje na nic innego i z gardłem już troche przezyłam. Ewentualnie jak problem tkwi w powiększonych i zapalonych migdałamch to dobre jest smarowanie migdałów samą jodyną, tylko że to takie hardcorowe:-D, ale pomaga od razu. Tantum verde jest o tyle fajny, że działa znieczulająco, ale poza tym mi nie pomaga:-(.
 
reklama
ja też ścigam Fridą i psikam Euphorbium. Fridy Wojtuś nie lubi, no ale co zrobić, jakoś nosek mu muszę oczyscić:baffled: I też czasami podchodzę do tej czynności kilka razy pod rząd, bo mam wrażenie, ze wszystkiego nie wyciągnęlam
 
reklama
Do góry