reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

reklama
cezaria dr Basia właśnie wyszła ode mnie z domu, baaardzo dziękuję ci za namiar na nią.
tak konkretnej doktorki na oczy jeszcze nie widziałam.
od dziś i ja ją będę polecała...
jeszcze raz dziękuję
 
cezaria dr Basia właśnie wyszła ode mnie z domu, baaardzo dziękuję ci za namiar na nią.
tak konkretnej doktorki na oczy jeszcze nie widziałam.
od dziś i ja ją będę polecała...
jeszcze raz dziękuję

Mnie też się podobało jej podejście do dzieciaków, na koniec wszystko i rzeczowo wyjaśniła i kontrola po kilku dniach bezpłatna w klinice , także naprawdę super ! Cieszę się, że mogłam pomóc
Pozdrawiam
 
Witam!
Ja ze swoim maluszkiem chodzimy do dr Sobczyka z przychodni na Kadłubka. Jak była potrzeba, to przyszedł nawet do domku po skończeniu wizyt w przychodni. Bardzo sympatyczny i dobry lekarz. Gorąco polecam.
 
Dobrym lekarzem pediatrą jest p. Przyłucka (imion niestety nie pamiętam) oraz p.Krasowska z przychodni na ul. Kadłubka. Oraz oczywiście dr. Jacek Rudnicki ze szpitala na Pomorzanach. Serdecznie pozdrawiam:-)
 
Dziewczyny, a co powiecie o lekarzach z Łuczniczej?
Ja zapisałam dziecko do dr. Ziółkowskiej, ale jeszcze jej nie znam na tyle, żeby coś o niej powiedzieć.
jeśli chodzi o łuczniczą to szczerze odradzam. lekarze sa niekompetentni , spóźniają sie i raczej nie wiedza co sie dzieje z dzieckiem. wystarczy lekki katarek a oni juz snuja grype. nie potrafia rozpoznac chorob
 
reklama
Czec dziewczyny!!
mam nadzieje ze ktos tutaj zaglada...potrzebuje pomocy poniewaz moja coreczka najprawdopodobniej ma AZS albo skaze bialkowa...szikam dobrego pediatry ktory sie tym zajmuje w szczecinie.
wiecie cos na ten temat??
Serdecznie pozdrawiam
 
Do góry