reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

oj ciężki kaliber :))) Tylko ja jestem spod legionowa i obawiam się że spacerek do mnie zająłby wam jakieś 2 godziny. Mieszkam w Olszewnicy Starej. Jak do tej pory żadna mama z mojej miejscowości się nie ujawniła :).
W wolnej chwili zajrzę do bobaskowa ;)
 
reklama
czesc dziewczyny, od sierpnia mieszkamy w legionowie, mąz pracuje od roku w warszawie więc on swoich znajomych ma, my z dziecmi dopiero nieadawno dołaczyliśmy do męża, no ale jest nam tu ciężko, nawet bardzo, chętnie z kimś pogadam, spotkam sie na spacerku, na kawce... , dzieciom tez brakuje swoich starych koleżanek i kolegów:(
 
mirabelka a w jakim wieku masz dzieci i w której części Legionowa mieszkasz? większość z nas przeprowadziło się do Legionowa z jakiejś innej miejscowości i tam zostawiłyśmy znajomych. Możemy się umówić na spacer, czemu nie :)
 
Nasze całe życie ktore wiedliśmy do tej pory zostało w Gdyni:(, Natalka ma 4 latka i wiktorek ma 2 latka.Na forum też jestem początkująca, wiec jeszcze tak za bardzo nie wiem co i jak ale sie postaram :) My narazie mieszkamy w centrum, na wyspiańskiego...
 
o a mój Bartuś ma rok i 4 mce, mysle że mogliby się razem bawić. Chodzą do przedszkola? My mieszkamy na 3 maja :) Mój mąż pochodzi z okolic Gdyni, spory kawałek drogi do Warszawy. Daj znać jak będziesz miała wolną chwilkę to sobie pospacerujemy :)
 
Mirabelko mamy dzieci w podobnym wieku (moi chłopcy Jacek 2,5 i Julek 4,5). Też mieszkam w centrum, najczęściej bywam na placu zabaw za Ratuszem, czasami przy Królowej Jadwigii. Jak mnie wypatrzysz to zagadaj :)
 
czesc dziewczyny!
niedlugo bo za 2 miesiace dolacze do mam z Legionowa bo narazie jeszcze nosze malenstwo w brzuszku:) ale czasami podczytuje Wasze forum:) mam do Was takie pytanie - moze doswiadczone mamy pomoga- gdzie najlepiej zapisac dziecko do przychodni. jakiego pediatre mozecie polecic? Mieszkam tu od niedawna i zupelnie sie nie orientuje. Sama chodze do lekarza w Warszawie bo stamtad sie przeprowadzilismy. Po urodzeniu malej moze nie byc czasu na rozgladanie i szukanie przychodni wiec moze uda sie cos znalezc teraz poki mam duzo czasu:) Pozdrawiam Was!
 
reklama
Witam!!! Ja również jestem z legionowa. Mieszkam zaraz za maximem. Przeprowadziłam sie tutaj z mężem z Płocka. Mam synka który ma 2 lata i miesiac a w lutym spodziewam sie drugiego bąbelka. Przytłaczaja mnie samotne spacery i chetnie poznam inne mamusie z legionowa.
 
Do góry