reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

U nas na Bukowcu wieje ze starch wyjsc zeby glowy nie wyrwalo :-D
Mialam isc dzis z Maja na szczepienie, ale rezygnuje. Maja dzis nam dala tak w nocy popalic ze takiego zabkowania jeszcze nie przezylam :-(
Caly czas chodzi rozdrazniona tylko palce w buzi i jeki. Dostala paracetamol ale chyba nic nie pomoglo. Jest w takim stanie ze sie boje ze jeszcze jak dostanie szczepionke to dopiero bedzie miala oslabiony organizm i jeszcze cos sie do niej przypeta. :-(
 
reklama
Cześć dziewczyny

może i mi sie uda z Wami spotkać:tak:
słuchajcie, okazuje się, że będę musiała w grudniu wrócic do pracy i szukam opiekunki:-(
chyba, że Madzia oddasz mi babcię Irenkę,co?:-D;-):tak:
pozdrawiam
 
No i dzis 20. To jak z tym spotkaniem. Ja jutro moge bez problemow, a w piatek rano mam okuliste, wiec popoludniu bym mogla.
A jak z wami?
 
Cześć dziewczyny, przepraszam ,że tak długo się nie odzywałam, ale w międzyczasie przeprowadziliśmy się do swojego mieszkania, też w Legionowie na Zegrzyńską obok amfiteatru(którego chyba niedługo już nie będzie),.
Może któraś z Was mieszka niedaleko, żeby można było po pracy spotkać się na spacerku lub w piaskownicy z maluszkami? Na stary bukowiec mamy trochę daleko a tu nikogo nie znam.
 
reklama
"amfiteatr" to tylko takie szumne okreslenie
to jest bardzo zaniedbane miejsce po dawnej scenie na wolnym powietrzu
znajduje się w okolicy ul.Piaskowej na osiedlu wojskowym
mniej - więcej na wysokości piekarni i Instytutu Meteorologii
 
Do góry