reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Mam prawo nie wiedzieć, bo jestem tu w Legionowie od kilku lat. Podobnie nie umiem się przyzwyczaić do nazywania rynku miejskiego parkiem, bo przecież jaki z niego park :-D
 
reklama
Hej dziewczyny,
Krasnal masz rację, że szumna nazwa, ale widok z okna ładny i dużo lepszy niż kaufland.
Magdalena 25 - nie martw się tym ,że nie wiedziłaś. ja miszkam w Legionowie prawie 30 lat i dopóki nie przeprowadziłam się z bałtyckiej tutaj na Zegrzyńską, nie wiedziałam że coś takiego mamy.
 
A jak już się odzywacie to może polecicie mi jakiegoś dobrego dentystę dziecięcego. Byłyście już ze swoimi skarbusiami u stomatologa?
Nika ma już dzirkę w dolnym zębie trzonowym i musimy zaplombować, a nie chcę żeby się zraziła.
będę wdzięczna za namiary.
 
Polecam stomatolog Anitę Serokę przyjmuje w Dent Lux (chyba tak to się nazywa) - na ulicy Wysockiego, okolice stacji Shell. To moja dobra znajoma, ale polecam ją, bo jest fachowcem.
Choć Julek sam jeszcze u niej nie był, to ja wypróbowałam ją na sobie, a do dzieci ma super podejście (poza stomatologią zajmuje się wraz z mężem hipoterapią). Jest cenionym stomatologiem, w Legionowie przyjmuje od niedawna.
 
Wypytałam się o szczegóły, o co mnie prosiła Woloszki.

Tel. do Dent-Luxu: (22)7848050, 7848150
Ul. Wysockiego 15
Jak pisałam polecam Anitę Serokę. Rozmawiałam z nią i ona szczerze poleca tą klinikę jesli chodzi o dzieci, bo spośród miejsc gdzie pracowała/pracuje mają najniższe ceny dla najmłodszych. Poza tym sprzęt też świetny.
Rano (8-13) jest dodatkowo zniżka 10% na wszystko.
Anita przyjmuje tam w porannych godzinach we wtorki.
Ma rękę i serce do dzieci. A że jest bardzo delikatna, a skuteczna sprawdziłam na sobie.
 
Dzięki bardzo za informację,
My idziemy w piątek na plombowanie ząbka do stomatolog prywatnie(Dąbrowska, na Handlowej) do której ja chodziłam jak mieszkałam w Legionowie i zobaczymy jak to wyjdzie. Jak nie będzie chciała tam to spróbujemy w Dent-Luxie.
 
Czesc dziewczyny. Niedlugo zamieszkam w Legionowie na osuedlu Nowy Bukowiec. Poki co budyne sie dopiero buduje i maja go oddac dopiero w styczniu, wiec wprowadze sie pewnie dopiero ok maja. poki co to prawie codziennie jestem w Leg, bo rodzice mojeg P tam mieszkaja(na trzeciej parceli). Spedzam tez w Leg kazdy weekend, smiejemy sie, ze na rancho jezdzimy:-):-):-):-)
Woloszki bedziemy sasiadkami.:-):-):-)
Magdalena ja tez jakos sie nioe moge przytzwyczaic do mowinia park:-):-)
 
reklama
Do góry