reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Łaskotki, bulgotki, wywijanie i kopanie - czyli ruchy naszych maleństw :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
u mnie też przed chwilą pup puk było ale chyba chodziło o to: pup puk matka dawaj jeść !!!! to co że ojca jeszcze nie ma zjemy same !!!! a co !!! teraz spokój. :)
 
reklama
aaaaaaaaaa widzisz , mojej chyba chodzi o to że jeszcze dzisiaj nie jadłyśmy toffifee :-D schowalam do szafki wczoraj jak goście przyszli żeby nikt nie chciał mi zjeść :-D i zapomniałam !!
 
mój pewnie też dobija się o obiad :-) Ponieważ jutro będą gołąbki (mama obiecała) to dziś mniej zdrowo i fryteczki :-) niby smaki to tylko zabobony ale widzę, że wasze lubią słodkości, a mój mały soczek porzeczkowy albo cytrynowo-limetkowy, no ewentualnie chałwa z ziarnem kawy :-)
 
na początku cieszyła się z Mc biedaka teraz już nie bardzo jej chyba smakuje (przynajmniej mi nie)
a słodka dupcia to po tatusiu będzie, R. w każdej ilości i o każdej porze wcina słodkie
 
o my na początku też pizza / mc donald / pizza / mc donald
jeszcze jak do pracy śmigałam to pizza wystarczyła mrożona do mikrofali na zapleczu i było błogo :cool2:
teraz już tak nie bardzo ...czasami jakiegos cziska opierdziele ale to tak bardziej mój B. ciągnie jak jesteśmy w pobliżu ;p
dzisiaj kebab ;D
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest teraz z tymi ruchami u Was?
Bo mój dzidziuś się uspokoił, a wcześniej przecież szalał i teraz tylko czasami coś czuję, bardziej tak jakby się przepychał.
I nie wiem czemu? Może już duży jest taki i teraz mniej czuć?
 
reklama
u mnie też.. ostatnio tak walił że myślałam że to "obcy" :)
a od paru dni tylko lekko puka, no właśnie z tego co wiem ze wczoraj to leży sobie w miednicy więc może dlatego te kopnięcia są takie stłumione.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry